• Oferty
  • Wszystkie ofertyPiasecznoMediaContent Manager (AdRetail)
    Content Manager (AdRetail)
    Media
    Interia.pl Sp. z o.o.

    Piaseczno
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    podstawy SEO
    Obsługa CMS
    systemy AI
    Lekkie pióro

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    AdRetail to największa w Polsce platforma emisji cyfrowych gazetek promocyjnych oraz katalogów. Oferuje rozwiązania technologiczne i analityczne wspierające zarządzanie emisją i promocją e-gazetek, jak również zaawansowane rozwiązania technologiczne z dziedziny identyfikacji użytkowników cross-device, oraz analizy konwersji online-to-offline.

    Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko Content Managera/-ki.

    Twój zakres obowiązków:

    • pisanie artykułów i tekstów na serwisy ding.pl i taniomam.interia.pl, zgodnie z wytycznymi redakcyjnymi,
    • tworzenie angażujących i wartościowych treści promujących tanie zakupy oraz aktualne promocje,
    • przeprowadzanie researchu w celu dostarczania najnowszych informacji i trendów dotyczących zakupów i promocji,
    • obsługa systemu CMS, dodawanie ofert z gazetek promocyjnych do serwisów zgodnie z harmonogramem i wytycznymi oraz regularna aktualizacja treści,
    • monitorowanie wyników publikowanych treści i analizowanie ich efektywności,
    • ścisła współpraca z zespołem SEO,
    • wdrażanie strategii content marketingowych w celu zwiększenia ruchu na stronach i zaangażowania użytkowników,
    • stałe poszerzanie wiedzy na temat tanich zakupów i promocji.

    Nasze wymagania:

    • doskonałe umiejętności pisarskie, tzw. "lekkie pióro",
    • zorientowanie na tanie zakupy i promocje, najlepiej profil "łowca promocji",
    • doświadczenie w pracy z systemami CMS oraz w tworzeniu treści online,
    • znajomość podstaw SEO i narzędzi analitycznych,
    • podstawowe umiejętności w zakresie obsługi systemów AI do tworzenia treści,
    • kreatywność, inicjatywa i umiejętność pracy w dynamicznym środowisku.

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w modelu hybrydowym,
    • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej – w największej w Polsce platformie emitującej cyfrowe gazetki i katalogi, będącej częścią największej grupy medialnej w naszym kraju,
    • pakiet benefitów Grupy Polsat Plus (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, kurs j. angielskiego) oraz integracyjne eventy,
    • niekorporacyjną, swobodną i kreatywną atmosferę - start-up'owy klimat w połączeniu z możliwościami i stabilnością dużej firmy.