• Oferty
  • Wszystkie ofertyWarszawaPMProduct Manager (Maxmodels.pl)
    Product Manager (Maxmodels.pl)
    PM
    Interia.pl Sp. z o.o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    Ms office
    seo
    CMS

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Aktualnie do zespołu Maxmodels.pl poszukujemy osoby na stanowisko Product Managera.

    Zadania, jakie postawimy przed Tobą:

    • bieżąca obsługa serwisu (m.in. obsługa użytkowników i moderacja treści)
    • prowadzenie mediów społecznościowych
    • inicjowanie, koordynacja oraz wsparcie prac koncepcyjnych nad rozwojem produktu i jego funkcjonalności
    • praca z dokumentacją produktową oraz raportowanie wyników
    • bieżące testy produktowe
    • współpraca z działami IT, graficznym i projektowym
    • redagowanie i publikacja tekstów

    Nasze wymagania:

    • doświadczenie w pracy przy produkcie/serwisie internetowym
    • samodzielność oraz dobra organizacja pracy
    • innowacyjność i kreatywność w działaniu
    • umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków
    • znajomość zasad SEO oraz narzędzi analitycznych (m.in. GA, GSC)
    • praktyczna znajomość pakietu MS Office

    Docenimy:

    • doświadczenie w pracy z CMS oraz przy obsłudze mediów społecznościowych
    • podstawy metodyk zwinnych
    • podstawowa wiedza teoretyczna z zakresu webdev
    • znajomość najnowszych trendów UX/digital
    • lekkie pióro

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • pracę w wybranym modelu: stacjonarnym, hybrydowym lub zdalnym
    • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej - w jednym z największych wydawców internetowych w Polsce, będącej częścią największej grupy medialnej w naszym kraju
    • pakiet benefitów Grupy Polsat Plus (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, kurs j. angielskiego) oraz integracyjne eventy
    • niekorporacyjną, swobodną i kreatywną atmosferę - start-up'owy klimat w połączeniu z możliwościami i stabilnością dużej firmy