Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Content Manager w Dziale Content Studio
new
PM
Interia.pl Sp. z o.o.

Kraków
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
Microsoft Office
Opis stanowiska

Jeśli masz głowę pełną pomysłów i wiesz jak tworzyć ciekawe artykuły, infografiki i quizy, pracowałeś w redakcji, a teraz chcesz skierować swoją karierę zawodową na inny poziom - ta oferta jest dla Ciebie!

Aktualnie do zespołu Content Studio poszukujemy osoby na stanowisko Content Managera.

Zadania, jakie postawimy przed Tobą:

  • wymyślanie koncepcji angażujących treści pisanych, realizowanych we współpracy z markami
  • kreowanie niestandardowych rozwiązań dla klientów w oparciu o zdjęcia i grafiki
  • definiowanie wymagań określających realizację treści pisanych, uwzględniających zarówno cele marki, jak i potrzeby użytkowników
  • współpraca z zespołem copywriterów w celu stworzenia najlepszych treści
  • planowanie niestandardowych działań we współpracy z redakcjami
  • mierzenie efektywności swoich pomysłów przy pomocy narzędzi analitycznych
  • trend watching i poszukiwanie insightów rynkowych, analiza konkurencji

Nasze wymagania:

  • intuicja i swoboda w rozumieniu potrzeb użytkownika portalu
  • dobra orientacja w branży internetowej, mile widziana wiedza z zakresu content marketingu
  • chęć do przyswajania nowych umiejętności
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • zorientowanie w tym, o czym pisze się w serwisach internetowych
  • umiejętność myślenia przez pryzmat „klików” i wykorzystywanie tej wiedzy w tworzeniu atrakcyjnych materiałów
  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
  • kreatywność, samodzielność, odpowiedzialność i zaangażowanie
  • dobra znajomość pakietu Office

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę w modelu hybrydowym
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej - w jednym z największych wydawców internetowych w Polsce, będącej częścią największej grupy medialnej w naszym kraju
  • pakiet benefitów Grupy Polsat Plus (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, kurs j. angielskiego) oraz integracyjne eventy
  • niekorporacyjną, swobodną i kreatywną atmosferę - start-up'owy klimat w połączeniu z możliwościami i stabilnością dużej firmy