Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Junior Technical SEO Specialist
Media
Interia.pl Sp. z o.o.

Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna
Wymagane umiejętności
seo
Performance
Opis stanowiska

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko Junior Technical SEO Specialist.

Zadania, jakie postawimy przed Tobą:

  • współtworzenie i udział we wdrożeniu strategii SEO w serwisach portalu
  • analiza struktur serwisów i tworzenie wytycznych do ich optymalizacji
  • przeprowadzanie poszczególnych części audytów SEO
  • współtworzenie wytycznych i wymagań SEO dla nowych projektów
  • bezpośrednia współpraca i tworzenie wytycznych SEO dla zespołów deweloperskich
  • analiza serwisów konkurencyjnych

Nasze wymagania:

  • podstawowa wiedza z zakresu technicznego SEO (metadane, crawl budget, performance, itp.)
  • wskazywanie obszarów do poprawy pod kątem CWV
  • doświadczenie we współtworzeniu technicznych audytów, wiedza z zakresu migracji serwisów, analiz technicznych problemów w serwisie
  • dobra znajomość narzędzi - Chrome DevTools, PageSpeed Insights, Google Search Console oraz innych narzędzi Google do weryfikacji technicznej kondycji serwisu
  • praktyczna znajomość narzędzi SEO - przynajmniej po jednym z danego obszaru (Ahrefs, Majestic, Semrush, Senuto, Semstorm, Sitebulb, itp.)
  • znajomość narzędzi do crawlowania serwisów, np. Screaming Frog, Oncrawl, itp.
  • doświadczenie w analizie HTML, CSS, JS (w stopniu podstawowym)
  • znajomość dokumentacji Google oraz aktualnych wytycznych technicznego SEO
  • mile widziane doświadczenie w pracy projektowej z zespołami IT
  • doświadczenie w przeprowadzaniu i analizowaniu testów AB

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość rozwoju i szkoleń u boku najlepszych specjalistów technicznych SEO w branży mediowej
  • możliwość pracy hybrydowej lub zdalnej (jeśli jesteś spoza Krakowa)
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej - w jednym z największych wydawców internetowych w Polsce, będącej częścią największej grupy medialnej w naszym kraju
  • niekorporacyjną, swobodną i kreatywną atmosferę - start-up'owy klimat w połączeniu z możliwościami i stabilnością dużej firmy