Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Redaktor serwisu Wydarzenia
new
Media
Interia.pl Sp. z o.o.

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
Angielski
Opis stanowiska

Dołącz do nas jako Redaktor w serwisie Wydarzenia.

Zadania, jakie postawimy przed Tobą:

  • przygotowywanie tekstów na polecenie wydawcy
  • szukanie tematów własnych i pisanie tekstów informacyjnych
  • tłumaczenie materiałów z mediów zagranicznych
  • redagowanie tekstów
  • obsługa CMS

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w mediach internetowych
  • rozległa wiedza ogólną i zainteresowanie bieżącymi wydarzeniami w Polsce i na świecie
  • doskonałe posługiwanie się językiem polskim
  • umiejętność poprawnego i szybkiego redagowania tekstów dziennikarskich
  • kreatywność i umiejętność wyszukiwania ciekawych tematów
  • biegła znajomość przynajmniej jednego języka obcego

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę w modelu stacjonarnym/hybrydowym w naszym biurze w Warszawie lub Krakowie
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej - w jednym z największych wydawców internetowych w Polsce, będącej częścią największej grupy medialnej w naszym kraju
  • pakiet benefitów Grupy Polsat Plus (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, kurs j. angielskiego) oraz integracyjne eventy
  • niekorporacyjną, swobodną i kreatywną atmosferę - start-up'owy klimat w połączeniu z możliwościami i stabilnością dużej firmy