Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

TikToker/ka portalu Interia.pl
Marketing
Interia.pl Sp. z o.o.

Kraków
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
social media
TikTok
montaż wideo
Opis stanowiska

Interia.pl jest czołowym graczem na polskim rynku mediów nowej generacji. Co miesiąc ponad 21 mln osób korzysta z dostępu do najświeższych informacji, ciekawostek i rozrywki oraz z najlepszego sposobu komunikowania się ze światem.

Działamy w ramach Grupy Polsat Plus, lidera rynku mediów i telekomunikacji w Polsce, co stawia przed nami jeszcze większe i ekscytujące wyzwania. Dzięki temu nieustannie się rozwijamy.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy TikTokera/ki portalu Interia. Jeśli jesteś osobą kreatywną z pasją i sercem do social mediów, zapraszamy!

Zadania, jakie postawimy przed Tobą:

  • prowadzenie konta na TikToku: publikowanie treści, tworzenie wideo,
  • nagrywanie i montaż materiałów wideo na TikToka i inne platformy (Facebook, Instagram),
  • śledzenie trendów na TikToku i innych platformach,
  • współpraca z redakcjami.

  • potrafisz nagrywać i montować wideo w różnych formatach,
  • posiadasz swobodę, naturalność i śmiałość występowania przed kamerą,
  • kreatywność to Twoja mocna strona,
  • jesteś dyspozycyjny/a (w tym gotowość na częste wyjazdy, także w weekendy),
  • doskonale znasz TikToka (doświadczenie w prowadzeniu konta na TikToku mile widziane),
  • świetnie posługujesz się językiem polskim,
  • odnajdujesz się w pracy indywidualnej i zespołowej.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę w modelu hybrydowym (nasze biuro mieści się w Krakowie),
  • możliwość uczestniczenia w najważniejszych wydarzeniach kulturalnych i rozrywkowych w Polsce (festiwale, plany filmów i seriali),
  • niezbędne narzędzia do pracy,
  • pakiet benefitów Grupy Polsat Plus (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, kurs j. angielskiego) oraz integracyjne eventy,
  • niekorporacyjną, swobodną i kreatywną atmosferę - start-up'owy klimat w połączeniu z możliwościami i stabilnością dużej firmy,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej - w jednym z największych wydawców internetowych w Polsce, będącej częścią największej grupy medialnej w naszym kraju.