Oferty Pracy - Rocket Jobs

Internetica

Internetica
7 000 - 9 000 PLNNetto miesięcznie - B2B
5 500 - 8 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B, Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna
Wymagane umiejętności
excel
Content
CRM
copywriting
samodzielność
pomysłowość
praca w grupie
sprzedaż
Mile widziane
Angielski
dobra organizacja pracy
elastyczność
priorytetyzacja
organizacja pracy
Opis stanowiska

Internetica to agencja SEM, pomagająca firmom MŚP zwiększać sprzedaż swoich produktów i usług przy pomocy digital marketingu. Nasi klienci to przede wszystkim sklepy internetowe oraz firmy usługowe i produkcyjne.

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko Prospecting Specialist, której rola będzie polegała na:

  • pozyskiwaniu leadów sprzedażowych przy pomocy kampanii cold-mailingowych
  • pozyskiwaniu leadów sprzedażowych przy pomocy kampanii prospectingowych na linkedIn
  • kwalifikacji pozyskanych leadów
  • budowaniu baz pod w/w kampanie

Wymagamy:

  • doświadczenia w prowadzeniu w/w kampanii - jeśli nigdy nie generowałaś/eś leadów poprzez cold-mailing czy też prospecting na linkedIn - NIE APLIKUJ!
  • znajomości narzędzi prospectingowych, takich jak Apollo, Snov.io, linkedHelper, MeetAlfred, Woodpecker lub podobnych
  • wysokich umiejętności komunikacyjnych, pozwalających na tworzenie dobrych treści prospectingowych
  • sprytu, pozwalającego na sprawne dotarcie do wartościowych prospectów
  • umiejętności pracy w zespole (handlowym), który będzie korzystał z wygenerowanych leadów

Oferujemy:

  • wynagrodzenie, zawierające atrakcyjną część zmienną zależną od uzyskiwanych wyników
  • benefity: Multisport, opieka medyczna
  • pracę w zgranym, lubiącym się zespole
  • dostęp do najlepszych na rynku narzędzi prospectingowych
  • dostęp do szkoleń prospectingowych i sprzedażowych
  • wsparcie trenera sprzedaży
  • możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy
7 000 - 9 000 PLN

Netto miesięcznie - B2B

5 500 - 8 000 PLN

Brutto miesięcznie - UoP