• Wszystkie ofertyWarszawaSprzedażPraca w sklepieMłodszy Zastępca Kierownika Sklepu
    Młodszy Zastępca Kierownika Sklepu
    new
    Sprzedaż
    INTERSPORT

    INTERSPORT

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Manager/C-level
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    obsługa komputera

    komunikatywność

    obsługa klienta

    Opis stanowiska

    INTERSPORT to światowa, znana i ceniona sportowa marka detaliczna.

    INTERSPORT jest tworzony przez zespół profesjonalistów, których łączy pasja do sportu i chęć dzielenia się nią z innymi.

    Jeśli nie boisz się wyzwań, a dzień bez sportu jest dla Ciebie dniem straconym - dołącz do nas koniecznie!

    Twoje zadania:

    • wsparcie kierownika sklepu w realizacji planów sprzedażowych,
    • planowanie i kontrola zadań podległego personelu,
    • nadzór nad przestrzeganiem przez podległy personel standardów profesjonalnej obsługi klienta,
    • wdrażanie nowych pracowników,
    • otwieranie i zamykanie zmiany,
    • dbanie o wygląd salonu,
    • czynne uczestnictwo w tworzeniu przyjaznej atmosfery i efektywnego zespołu,

    Nasze oczekiwania:

    • doświadczenie zawodowe w obszarze obsługi klienta
    • umiejętność współpracy i kierowania małym zespołem ludzi,
    • praktyczna znajomość obsługi komputera, kasy fiskalnej, terminali POS oraz gospodarki magazynowej,
    • umiejętność organizacji pracy własnej i zespołu,
    • komunikatywność, samodzielność, elastyczność,
    • umiejętność dostosowania się do standardów pracy przyjętych w INTERSPORT Polska S.A.
    • znajomość branży sportowej mile widziana,
    • sportowe pasje będą dodatkowym atutem!

    Oferujemy:

    • umowę o pracę
    • stabilność zatrudnienia,
    • wsparcie podczas wdrożenia,
    • elastyczny czas pracy,
    • zadania zorientowane na kreatywność i nie pozwalające na rutynę,
    • możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań,
    • dynamiczne i przyjazne środowisko pracy,
    • szeroki pakiet benefitów pozapłacowych (karta sportowa, pakiet medyczny, ubezpieczenie