Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Kierownik Apteki
Inżynieria
Intrec

Intrec
7 000 - 11 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
farmacja
dobra organizacja pracy
Opis stanowiska

IntRec jest innowacyjnym globalnym dostawcą usług oceny rekrutacji pracowników, działającym obecnie w Polsce, Wielkiej Brytanii i Hiszpanii. Pomagamy firmom zatrudniać mądrzej i lepiej, korzystając z rozwiązań AI w rekrutacji.

Jesteś doświadczonym Kierownikiem Apteki? A może jesteś Magistrem Farmacji, którego staż pracy pozwala na awans, lecz twój obecny pracodawca nie daje Ci takiej możliwości?

Mamy ofertę idealną dla Ciebie!

Do jednej z Aptek mieszczących się w Poznaniu poszukujemy KIEROWNIKA APTEKI

Nawiązując współpracę otrzymasz

  • atrakcyjne wynagrodzenie do 11.000 brutto
  • dodatkowe benefity pozapłacowe takie jak: karta sportowa, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe
  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • ciekawe i rozwijające szkolenia które pozwolą na poszerzenie twojej wiedzy

Do Twoich zadań należeć będzie

  • niesienie pomocy i wsparcia Pacjentom
  • dbałość o motywację i odpowiedni przydział zadań dla swojego zespołu w Aptece
  • monitorowanie terminów ważności, dbałość o stany magazynowe oraz odpowiednią obsługę Pacjentów
  • sprawdzanie recept pod względem merytorycznym i formalnym

  • posiadasz wykształcenie kierunkowe- ukończone studia na kierunku Farmacja oraz Prawo Wykonywania Zawodu
  • posiadasz wymagane 5 letnie doświadczenie jako Magister Farmacji
  • masz chęć rozwijania się i dbania o dobro Pacjentów
  • jesteś osobą samodzielną oraz odpowiedzialną
  • cechuje Cię dobra organizacja pracy własnej i podległego personelu oraz umiejętność delegowania zadań

Zachęcamy do przesyłania zgłoszeń.

7 000 - 11 000 PLN

Brutto miesięcznie - UoP