Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Magister Farmacji- Wołomin
Inżynieria
Intrec

Intrec
Wołomin
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
farmacja
dobra organizacja pracy
Mile widziane
Kamsoft
Opis stanowiska

IntRec jest innowacyjnym, globalnym dostawcą usług w zakresie rekrutacji pracowników, działającym obecnie w Polsce, Wielkiej Brytanii i Hiszpanii.

Jesteś Magistrem farmacji? Chcesz pracować w jednaj z największych sieci farmaceutycznych w kraju, która dba o pracowników? Aplikuj już teraz!

Nawiązując współpracę otrzymasz:

  • stabilne zatrudnienie oferowane przez uczestnika sieci franczyzowej będącej jednym z liderów branży
  • wysokie wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę, uzupełniane atrakcyjnym systemem premiowym
  • dodatek za dojazd (do negocjacji)
  • szeroki pakiet szkoleń e’learningowych przygotowany przez kreatywny i pełen pasji zespół Trenerów (szkolenia zawodowe i personalne)
  • możliwość zaangażowania się w projekty odpowiedzialne społecznie i ekologicznie. Nie możesz przegapić kolejnej edycji EcoRun!
  • bezpłatny Program Wsparcia Pracowników z zakresu doradztwa dla Ciebie i Twojej Rodziny w trzech kluczowych obszarach takich jak potrzeby Osobiste, Prawne i Finansowe dodatkowe świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • EXTRA bonus za polecenie kandydata, z którym rozpoczniemy współpracę
  • pakiety medyczne grupy LUX MED
  • dogodne oferty UBEZPIECZENIA NA ŻYCIE
  • karta MULTISPORT
  • kursy językowe

Do twoich zadań należeć będzie:

  • sprzedaż leków oraz wykonywanie leków recepturowych i aptecznych
  • realizowanie recept oraz zamawianie towaru
  • realizacja zamówień towaru
  • przyjmowanie i kontrola ilości towaru
  • monitorowanie stanów oraz terminów ważności w magazynie aptecznym
  • przestrzeganie najwyższych standardów

  • posiadasz dyplom magistra farmacji
  • cechuje cię wysoka kultura osobista
  • interesuje cię praca w Wołominie, w pobliżu osiedla Piotrówek w trybie zmianowym od poniedziałku do niedzieli
  • wiesz, że opieka nad pacjentem to bardzo ważna misja i chcesz ją realizować każdego dnia