Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Technik Farmaceutyczny Ursynów
Inżynieria
Intrec

Intrec
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
farmacja
dokładność
sumienność
Opis stanowiska

IntRec jest innowacyjnym, globalnym dostawcą usług w zakresie rekrutacji pracowników, działającym obecnie w Polsce, Wielkiej Brytanii i Hiszpanii.

Właśnie skończyłeś staż jako Technik Stażysta? A może jesteś już doświadczonym Technikiem Farmaceutycznym? Dołącz do naszego zespołu!

Obecnie szukamy Technika Farmaceutycznego do pracy w Warszawie, CH Ursynów.

Nawiązując współpracę otrzymasz:

  • atrakcyjny system premiowy i możliwość nadgodzin
  • elastyczne godziny pracy od poniedziałku do soboty
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet sportowy Multisport
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
  • ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej farmaceuty

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • prawidłowe przyjmowanie i realizowanie recept
  • przyjmowanie i kontrola ilości towaru, wprowadzanego na teren apteki
  • monitorowanie stanów oraz terminów ważności preparatów w magazynie aptecznym
  • przestrzeganie najwyższych standardów

  • cechuje cię samodzielność, sumienność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • dobrze odnajdujesz się w pracy zespołowej
  • posiadasz dyplom technika farmaceutycznego wraz z ukończonym dwuletnim stażem zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • sprawnie posługujesz się programem Kamsoft (mile widziane)