Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Technik Stażysta Katowice Kościuszki
Inżynieria
Intrec

Intrec
Katowice
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
farmacja
Opis stanowiska

IntRec jest innowacyjnym, globalnym dostawcą usług w zakresie rekrutacji pracowników, działającym obecnie w Polsce, Wielkiej Brytanii i Hiszpanii.

Właśnie uzyskałeś dyplom technika farmaceutycznego i poszukujesz stażu? Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj swoją karierę u lidera branży farmaceutycznej!

Obecnie szukamy Technika Stażysty do pracy w Katowicach, przy ulicy Kościuszki (województwo śląskie).

Nawiązując współpracę otrzymasz:

  • wysokie wynagrodzenie z atrakcyjnym systemem premiowym
  • elastyczne godziny pracy od poniedziałku do niedzieli (praca 6 dni w tygodniu)
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet benefitów socjalnych (karta multisport, prywatna opieka medyczna Luxmed, ubezpieczenie grupowe)
  • dofinansowanie do wypoczynku własnego oraz dzieci, a także nauki języka obcego
  • praca w komfortowych i bezpiecznych warunkach dla lidera na rynku branży farmaceutycznej
  • szeroki pakiet szkoleń e-learningowych
  • bezpłatny Program Wsparcia Pracowników z zakresu doradztwa dla Ciebie i Twojej Rodziny w trzech kluczowych obszarach takich jak potrzeby Osobiste, Prawne i Finansowe

  • posiadasz dyplom technika farmaceutycznego
  • wiesz, że opieka nad pacjentem to bardzo ważna misja i chcesz ją profesjonalnie realizować każdego dnia

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • wykonywanie czynności pomocniczych wskazanych przez osobę nadzorującą pracę apteki przy sporządzaniu, wytwarzaniu, wydawaniu produktów leczniczych i wyrobów medycznych