• Wszystkie ofertyOpoleFinanseKsięgowośćAsystent/-ka ds. rozliczeń
    Asystent/-ka ds. rozliczeń
    new
    Finanse
    Itaka

    Itaka

    Opole
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura
    Itaka

    Itaka

    ITAKA powstała w 1989 r. w Opolu i obecnie jest największym polskim biurem podróży. Przez 35 lat wakacje z nami spędziło ponad 10 milionów Klientów. Wyznaczamy trendy polskiej turystyki, kreując ponad 40 nowych kierunków czarterowych na polskim rynku. Inwestujemy w nowe technologie, które są ważnym elementem strategii naszego rozwoju. ITAKA zatrudnia blisko 500 osób,otwartych na świat profesjonalistów znających turystykę od podszewki. Praca dla nas pozwala połączyć życiowe pasje ze zdobywaniem nowej wiedzy, jest wyzwaniem dla osób pragnących poszerzyć swoje horyzonty.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Office Excel

    raportowanie

    księgowość

    Opis stanowiska

    Twoje stanowisko

    • weryfikacja dokumentów rozliczeniowych pod względem poprawności
    • przygotowywanie rozliczeń we współpracy z działem księgowości
    • prowadzenie korespondencji z kontrahentami zagranicznymi w sprawach rozliczeń finansowych
    • przygotowywanie raportów i analiz

    Nasze wymagania

    • umiejętność analitycznego myślenia
    • łatwość w operowaniu danymi liczbowymi
    • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
    • dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel

    Dla Ciebie

    • kompleksowe szkolenie i wdrożenie w nowe zadania
    • długoterminowa współpraca w oparciu o umowę o pracę
    • lokalizacja biura w samym centrum miasta
    • dofinansowanie do Karty Multisport
    • zniżki na wakacje dla Ciebie i Twoich bliskich
    • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
    • ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach