• Wszystkie ofertyOpoleMarketingContent / CopywritingContent Creative
    Content Creative
    new
    Marketing
    Itaka

    Itaka

    Opole
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    copywriting

    kreatywność

    marketing

    Opis stanowiska

    Twoje stanowisko

    • redagowanie tekstów na potrzeby realizowanych projektów
    • opracowywanie koncepcji kreatywnych działań marketingowych i kampanii reklamowych
    • tworzenie opisów produktowych
    • praca nad koncepcją wizualizacji prezentacji ofert sprzedażowych i projektów
    • współpraca z działem kreacji i studiem graficznym

    To praca dla Ciebie jeśli

    • posiadasz umiejętność sprawnego redagowania tekstów i "lekkie pióro"
    • potrafisz tworzyć koncepcje kreatywne realizując założenia strategiczne
    • masz wykształcenie wyższe, preferowane: marketing, PR, dziennikarstwo
    • jesteś osobą kreatywną, ze zmysłem estetycznym i dbającą o szczegóły
    • posługujesz się językiem angielskim na poziomie umożliwiającym swobodne komunikowanie się

    Co oferujemy

    • zniżki na wakacje dla Ciebie i Twoich bliskich
    • dofinansowanie do Karty Multisport
    • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
    • ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach
    • ciekawą, twórczą i pełną wyzwań pracę u lidera polskiego rynku turystycznego
    • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
    • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00 w nowoczesnym biurze w centrum Opola