Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista ds. finansowych i windykacji
new
Finanse
Italian Fashion by Guazzone

5 000 - 6 500 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Microsoft Excel
skuteczna komunikacja
Znajomośc przepisów
dobra organizacja pracy
myślenie analityczne
pakiet office
Mile widziane
znajomość SAP
Znajomość księgowości
Opis stanowiska

Rodzinna firma Italian Fashion to polski producent bielizny, który od 1990 roku oferuje bieliznę damską, męską i dziecięcą. Misją marki jest tworzenie produktów najwyższej jakości, wygodnych i zgodnych z aktualnymi trendami w modzie. Nasze kolekcje szyte są z naturalnych dzianin– bawełny i wiskozy, które dla komfortu noszenia i trwałości wzbogacamy czasem włóknami elastycznymi. Nasza markowa bielizna to również topy i figi damskie, które dopasowują się do ciała niczym druga skóra od czasu do czasu wabiąc wzrok subtelnymi koronkami, oraz slipy i bokserki odpowiadające niezmiennym standardom niczym nieskrępowanej wygody. Italian Fashion to polska marka, której zależy na tym, aby wspierać gospodarkę krajową. Dlatego cały proces produkcji – od pomysłu po zapakowanie – realizujemy w Polsce i dajemy pracę ponad 250 osobom. Dzięki temu też możemy szybko reagować na oczekiwania rynku i Klientów. Wybierając Polską bieliznę, którą oferujemy, możesz mieć pewność, że kupujesz polski produkt, którego jakość gwarantujemy.

Naszym najważniejszym produktem są piżamy damskie, piżamy męskie oraz piżamy dziecięce. W naszej ofercie, szczególne miejsce zajmują 100% bawełniane piżamy damskie oraz 100% bawełniane piżamy męskie. Produkujemy także zmysłowe i piżamy satynowe oraz modne piżamy z wiskozy.

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • zaawansowana znajomość MS Office, szczególnie Excel
  • wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia
  • aktualna wiedza z zakresu obowiązujących przepisów prawa
  • doświadczenie w księgowości mile widziane, znajomość SAP będzie dodatkowym atutem
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
  • odpowiedzialność i proaktywna postawa
  • umiejętność organizacji pracy własnej
  • wysoka kultura osobista

Zakres obowiązków:

  • bieżące monitorowanie stanu należności oraz spłat należności i ich windykacja
  • prowadzenie działań związanych z dochodzeniem spłaty należności przeterminowanych na drodze windykacji telefonicznej
  • kontakty z kancelarią prawną
  • przygotowywanie cyklicznych raportów zarządczych oraz analiz finansowych
  • weryfikacja i rozliczanie zapisów na kontach księgowych
  • wystawianie faktur sprzedażowych, korekt, not odsetkowych

Benefity

  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • brak dress code’u
  • parking dla pracowników

Przebieg rekrutacji:

Proces rekrutacji polegał będzie na rozmowie telefonicznej (I etap) oraz spotkaniu w firmie (II etap) po którym zostanie podjęta decyzja.

5 000 - 6 500 PLN

Brutto miesięcznie - UoP