Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Junior Sales Manager
new
Sprzedaż
ithouse.co

ithouse.co
Warszawa
6 000 - 8 000 PLNNetto miesięcznie - B2B
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
B2B
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
Angielski
CRM
sprzedaż
Opis stanowiska

Dołącz do naszego wewnętrznego teamu Ithouse w roli Junior Sales Managera. Obszarem Twojej odpowiedzialności będzie współpraca z obecnymi klientami, CEO, Project Coordinatorem oraz zespołem rekrutacyjnym mając przy tym przestrzeń do samodzielnych działań - nawiązywania nowych relacji biznesowych. Brzmi ciekawie? 😎

Jesteśmy firmą liczącą ponad 60 osób. Specjalizujemy się w 3 obszarach:

  • tworzymy aplikacje mobilne i webowe na zamówienie klientów (najczęściej tworzymy coś od zera lub dodajemy w pełni nowe funkcjonalności), a następnie zajmujemy się ich utrzymaniem,
  • budujemy dedykowane zespoły dla naszych Klientów.
  • wspieramy naszych Klientów w rekrutacji Specjalistów z branży IT, a naszym Kandydatom staramy się proponować jak najlepiej dopasowane oferty pracy.

Współpracujemy z największymi firmami na polskim rynku: Orange, BNP Paribas, FedEX, Equinix, CPK, GUNB, COI… i wielu innych. Otwórz drzwi do nowych możliwości rozwoju osobistego oraz aktywnego uczestnictwa w projektach z obszaru technologii informatycznych.

Jako Junior Sales Manager będziesz odpowiedzialny za rozwijanie i utrzymywanie relacji z klientami biznesowymi (B2B), szczególnie w branży outsourcingu specjalistów IT. Twoim zadaniem będzie identyfikacja potrzeb klientów i dostosowywanie oferty do ich wymagań, wspieranie procesów sprzedażowych oraz realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych.

Oczekujemy:

  • Minimum 1 rok doświadczenia w sprzedaży B2B, preferowane doświadczenie w sprzedaży usług outsourcingowych specjalistów IT.
  • Silne zainteresowanie nowymi technologiami i branżą IT.
  • Ambicja i motywacja do rozwoju w obszarze sprzedaży IT, z chęcią stania się ekspertem w tej dziedzinie.
  • Zdolności interpersonalne oraz umiejętności negocjacyjne.
  • Gotowość do pracy w biurze w Warszawie, z uwzględnieniem szybkiego wdrożenia w specyfikę branży.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy B2B.
  • Stałą podstawę z realnym systemem prowizyjnym.
  • Pracę w modelu hybrydowym (spotykamy się 2 dni w tygodniu w biurze w Warszawie przy ul. Grzybowskiej 49).
  • Elastyczne godziny pracy (start między 8:00 a 10:00).
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Karnet na siłownię, która znajduje się w budynku naszego biura.
  • Zajęcia z języka angielskiego raz w tygodniu.
  • III etapowy proces rekrutacyjny, Twoja przygoda rozpocznie się rozmową z rekruterem (45-60 minut), kolejny etap to rozmowa online z CEO oraz HR Managerem (45 minut). III etap to odpłatny dzień próbny w siedzibie naszego biura.

Dowiedz się więcej na naszej stronie: https://ithouse.co/about-us

Do usłyszenia!

6 000 - 8 000 PLN

Netto miesięcznie - B2B