Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Hydrotechnik
new
Inżynieria
IVIA S.A.

IVIA S.A.
Katowice
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
AutoCAD
samodzielność
systematyczność
odpowiedzialność
HEC-RAS
Mile widziane
Angielski
Opis stanowiska

Głównym przedmiotem działalności IVIA S.A. jest wykonywanie projektów w zakresie budownictwa komunikacyjnego. Obecnie wykonujemy projekty budowy autostrad i dróg ekspresowych: A4, S1, S8, S17, S19 i S52. Dodatkowo min. Obwodnic: Szczytna, Wielunia, Łowicza, Legnicy, Limanowej.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

HYDROTECHNIK

Miejsce pracy: Katowice

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, kierunkowe,
  • doświadczenie w realizacji projektów budowlanych i wykonawczych obiektów gospodarki wodnej,
  • doświadczenie w zakresie uzyskiwania decyzji wynikających z ustawy prawo wodne, w tym opracowanie dokumentacji dot. operatów wodnoprawnych,
  • znajomość prawa budowlanego, prawa wodnego,
  • znajomość programu AUTOCAD CIVIL, HEC-RAS,
  • umiejętność pracy zespołowej,
  • rzetelność, samodzielność, systematyczność, odpowiedzialność,
  • znajomość języka angielskiego mile widziana.

Zakres obowiązków:

  • wykonanie prac projektowych zgodnie z obowiązującymi przepisami, zasadami wiedzy inżynierskiej,
  • współpraca z projektantami innych branż,
  • uzgodnienia międzybranżowe.

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie,
  • szkolenia zapewniające rozwój,
  • pracę przy wykorzystaniu najnowszego oprogramowania oraz nowoczesnego sprzętu komputerowego.