Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Lider / Liderka Techników
new
Inżynieria
Ivy Technology Poland

Bydgoszcz
Pełny etat
Doświadczenie
Manager/C level
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
zarządzenie zespołem
Zdolności organizacyjne
prawo jazdy
Angielski
realizacja projektów
Microsoft Excel
Mile widziane
niemiecki
BHP
Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • Dyspozycyjność do wyjazdów zagranicznych (do 70% czasu pracy)
  • Umiejętność zarządzania zespołem
  • Kontakt z klientem
  • Wsparcie merytoryczne oraz praktyczne zespołu
  • Zarządza projektem w całym cyklu jego życia (faza przedprojektowa, projektowa, poprojektowa)
  • Zarządzanie zespołem techników (do 10-ciu osób)
  • Planowanie prac zespołu
  • Aktywna współpraca z magazynem w zakresie kontroli ilości dostępnych materiałów z uwzględnieniem wpływu braków/opóźnień na plany krótko i długoterminowe
  • Raportowanie wszystkich niezgodności w udostępnionym materiale (ilościowych i jakościowych)
  • Nadzór nad jakością i efektywnością prac zespołu
  • Pełna odpowiedzialność za pracę swoją oraz podległego zespołu

Podział czasu pracy

70% wyjazdy zagraniczne

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w samodzielnej realizacji projektów
  • Wysoka kultura osobista
  • Zdolności organizacyjne
  • Umiejętność zarządzania mały zespołem
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i w sytuacjach stresujących
  • Zdolność budowania efektywna komunikacja w zespole oraz pomiędzy zespołami
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Znajomość i umiejętność obsługi narzędzi montażowych
  • Znajomość na poziomie średnio zaawansowanym programu Excel
  • Dyspozycyjność do kilkutygodniowych wyjazdów (70% czasu pracy - wyjazdy zagraniczne)

  • Umiejętności i doświadczenie związane z BHP
  • Uprawnienia: UDT, 1kV, IPAF
  • Język niemiecki w stopniu komunikatywnym

Benefity:

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • siłownia w biurze
  • firmowa drużyna sportowa
  • dyżury lekarza w biurze
  • preferencyjne pożyczki
  • firmowa biblioteka
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • wyprawka dla dziecka
  • program rekomendacji pracowników
  • pikniki rodzinne

Ivy Technology Poland Sp. z.o.o.

Jeżeli szukasz firmy, w której możesz zdobyć unikalne w skali kraju doświadczenie - zapraszamy!

Jeżeli lubisz nowe technologie – zapraszamy!

Jeżeli chcesz być częścią międzynarodowej całości – zapraszamy!

Jeżeli cenisz sobie podejście work-life balance – zapraszamy!