Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Kosztorysant Instalacji Elektrycznej
new
Inżynieria
Janowiec Group

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę, B2B
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
instalacja elektryczna
AutoCAD
Norma PRO
analityczne myślenie
Microsoft Office
Mile widziane
przepisy budowlane
normy branżowe
Opis stanowiska

Janowiec Group to rodzinna firma budowlana z solidnymi tradycjami. Spółka specjalizuje się w budowie trudnych oraz wymagających inwestycji na terenie całego kraju.

Odpowiadając na potrzeby klientów, wykorzystujemy innowacyjne technologie oraz zachowujemy najwyższe standardy budowlane jako generalny wykonawca inwestycji budowlanych.

Oferujemy kompleksowe usługi od projektu, aż po końcowe odbiory i pozwolenia.

Zespół Janowiec Group stanowią wysokiej klasy inżynierowie, kosztorysanci, kierownicy projektów, kadra nadzoru na budowach i inni specjaliści w swoich dziedzinach, którzy prowadzą złożone wielobranżowe projekty inwestycyjne.

📍Miejsce Pracy: Tychy, woj. śląskie

Twój zakres obowiązków:

  • analiza dokumentacji ofertowej pod kątem formalnym, technicznym oraz kosztowym,
  • przygotowywanie ofert i kosztorysów z zakresu instalacji elektrycznej,
  • przygotowywanie przedmiarów robót na podstawie otrzymanych projektów instalacji elektrycznej,
  • pozyskiwanie i analizowanie ofert od podwykonawców i dostawców,
  • poszukiwanie rozwiązań zastępczych i optymalizacja przyjętych rozwiązań projektowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne
  • doświadczenie na podobnym stanowisku związane z wyceną instalacji elektrycznej, bądź realizacją instalacji elektrycznej,
  • znajomość przepisów budowlanych i norm branżowych będzie dodatkowym atutem,
  • umiejętność obsługi MS Office i oprogramowania branżowego AutoCAD), Norma Pro lub Zuzia,
  • umiejętność czytania dokumentacji instalacji elektrycznej,
  • gotowość do wyjazdów służbowych na terenie występowania inwestycji,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i umiejętność analitycznego myślenia,
  • sumienność i terminowość w wykonywaniu zadań.

Oferujemy:

  • umowę o pracę lub kontrakt B2B,
  • możliwość realizacji inspirujących zadań w ramach współpracy z doświadczonym zespołem,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i umiejętności,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • dofinansowanie do zajęć sportowych,
  • możliwość rozwoju osobistego i poszerzania doświadczenia zawodowego poprzez współpracę z zespołem ekspertów.
  • dużą autonomie i płaską strukturę organizacyjną,
  • pracę w partnerskiej atmosferze w dynamicznym środowisku.

  • w tytule wiadomości proszę wpisać: Kosztorysant Instalacji Elektrycznej
  • w treści CV proszę umieścić klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko: Kosztorysant Instalacji Elektrycznej oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Janowiec Group Sp. Z o.o., Sp.K. zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”