• Wszystkie ofertyMysłowiceLogistykaKierowcaKierowca Międzynarodowy kat. C+E
    Kierowca Międzynarodowy kat. C+E
    new
    Logistyka
    JAS-FBG S.A.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    orzeczenie lekarskie
    badania psychologiczne
    doświadczenie
    karta kierowcy
    prawo jazdy kat. C+E

    Opis stanowiska

    Transbud Sp. z o.o. z Grupy Kapitałowej JAS-FBG poszukuje doświadczonych kierowców międzynarodowych z kategorią C+E. Nasza firma specjalizuje się w spedycji i transporcie  towarów na terenie całej Europy, zapewniając wysoką jakość usług oraz terminowość dostaw.

    BAZA: Katowice (śląskie)

    Obowiązki:

    • kierowanie zestawami ciągnik siodłowy + naczepa (typu plandeka) w ruchu międzynarodowym na  obszarze UE (Niemcy, Austria, Włochy, Hiszpania, Francja, Szwajcaria)
    • nadzór nad dokumentacją związaną z transportem
    • przestrzeganie przepisów ruchu drogowego
    • dbanie o bezpieczeństwo przewożonego ładunku.
    • realizacja powierzonych zadań z najwyższą starannością

    Wymagania:

    • prawo jazdy kat. C+E (z wpisem 95)
    • karta kierowcy oraz ukończony kurs na przewóz rzeczy
    • aktualne orzeczenie lekarskie i badania psychologiczne
    • przynajmniej roczne doświadczenie na stanowisku kierowcy kat. C+E w ruchu międzynarodowym • odpowiedzialność, profesjonalne podejście do obowiązków oraz motywacja do pracy
    • mile widziane uprawnienia ADR

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie (nawet do 11.000zł netto), adekwatne do doświadczenia i wyników
    • stabilne zatrudnienie, umowa o pracę w renomowanej na rynku firmie
    • nowoczesny tabor (do 3 lat), ciągniki marki: VOLVO, MAN, Mercedes, DAF
    • refundację kosztów związanych z odnowieniem uprawnień (prawo jazdy, karta kierowcy) • szkolenia z ekonomicznej techniki jazdy
    • dofinasowanie z ZFŚS (bony na święta oraz „wczasy pod gruszą”), możliwość przystąpienia do  Kasy Zapomogowo- Pożyczkowej
    • przyjazną atmosferę oraz indywidualne podejście do pracownika

    Zainteresowanych ofertą prosimy o kontakt telefoniczny: 506 011 565