Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Inżynier budowy
new
Inżynieria
JL Sp. z o.o.

5 500 - 10 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
7 000 - 10 000 PLNNetto miesięcznie - B2B
Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę, B2B
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
AutoCAD
prawo jazdy
Opis stanowiska

JL to firma, która z powodzeniem funkcjonuje na polskim rynku od 2009 roku. Jesteśmy Generalnym Wykonawcą. Zapewniamy kompleksową obsługę inwestycji budowlanych.

Specjalizujemy się w realizacji inwestycji mieszkaniowych, użyteczności publicznych, przemysłowych i rolniczych. Budujemy z zachowaniem najwyższych standardów przy użyciu najnowszych technologii i sprzętu. Zajmujemy się również wynajmem sprzętu budowlanego.

Zadowolenie klienta stanowi dla nas najważniejszą wartość dlatego inwestujemy w doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę.

Zakres obowiązków:

  • Koordynowanie inwestycji pod względem technicznym (sporządzanie obmiarów)
  • Sporządzanie i rozliczanie zamówień materiałowych (koordynowanie zamówień materiałów, sprzętu, transportu i usług)
  • Kontakty z podwykonawcami oraz uczestniczenie w rozliczaniu prac podwykonawców w oparciu o wymagania kontraktu
  • Sprawdzanie jakości i postępu wykonywanych prac zgodnie z harmonogramem
  • Opracowywanie dokumentów niezbędnych do realizacji kontraktu tj. raportów z przebiegu prac na budowie
  • Udział w naradach koordynacyjnych, odbiorach częściowych i końcowych realizowanych inwestycji
  • Współpraca z kierownikiem budowy

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane
  • wielozadaniowość i odpowiedzialność za powierzone obowiązki
  • znajomość pakietu MS Office
  • prawo jazdy kat. B
5 500 - 10 000 PLN

Brutto miesięcznie - UoP

7 000 - 10 000 PLN

Netto miesięcznie - B2B