Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Inżynier ds. rozwoju procesów wstępnego formowania
Inżynieria
JOYSONQUIN

JOYSONQUIN
Wałbrzych
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
FMEA
język angielski
Mile widziane
Język niemiecki
Friendly offer
Opis stanowiska

JOYSONQUIN jest kreatywnym przedsiębiorstwem z lokalizacjami w Niemczech, Polsce, Rumunii, Chinach i Meksyku. Tworzymy emocje w samochodowym wnętrzu za pomocą materiałów dekoracyjnych, takich jak drewno, skóra, metal, tworzywo sztuczne, folia i karbon.

Grupa JOYSONQUIN projektuje i produkuje estetykę, której można dotknąć - perfekcyjną i dopracowaną w najdrobniejszym szczególe. Dzięki pomysłom, takim jak funkcjonalne elementy dekoracyjne oraz innowacyjnym technologiom produkcji z powodzeniem wyznaczamy nowe standardy.

location: Wałbrzych

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie, realizowanie, uruchamianie wyposażenie dla nowej technologii, wdrażanie nowych procesów i produktów
  • Doskonalenie podlegających procesów produkcyjnych do uzyskania wydajności i zdolności procesowych
  • Optymalizowanie podlegających procesów produkcyjnych pod kątem wydajności, jakości, kosztów, BHP
  • Tworzenie dokumentacji projektowej
  • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z dostawcami technologii
  • Współuczestniczenie w tworzeniu FMEA
  • Zestawienie i raportowanie aktualnego statusu wdrażanych projektów, zmian, podlegających procesów i wyposażenia technologicznego
  • Sporządzanie raportów, analiz i sprawozdań z realizowanych zadań

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, mile widziane kierunki studiów Mechanika i Budowa maszyn, Automatyka i Robotyka, , Mechatronika
  • Doświadczenie zawodowe: Minimum 5 letnie doświadczanie na podobnym stanowisku w branży automotive
  • Wiedza w zakresie termicznego formowania fornirów, formowania aluminium oraz tkanin technicznych.
  • Znajomość zależności parametrów procesu, przygotowania materiału, warunków zewnętrznych na proces formowania
  • Wiedza w zakresie budowy narzędzi do formowania
  • Wiedza w zakresie doboru narzędzi i uruchamiania wyposażenia procesu
  • Wiedza w zakresie możliwej automatyzacji procesów
  • Umiejętność wdrażania nowych technologii i optymalizacji procesów
  • Umiejętność interpretowania dokumentacji technicznej
  • Umiejętność rysowania w programach CAD (2D) i posługiwania się programami do projektowania CAD
  • Umiejętność posługiwania się specjalistycznym oprogramowaniem przypisanym do tego stanowiska pracy
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • Umiejętność analizowania i rozwiązywania problemów
  • Zorientowanie na realizację celu
  • Kreatywność, terminowość, komunikatywność
  • Umiejętność organizowania pracy własnej, umiejętność pracy w zespole.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu
  • Elastyczny czas pracy
  • Prywatną opiekę medyczną Luxmed współfinansowaną przez pracodawcę
  • Zakładowy Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • Dofinansowanie do karty Multisport, w różnych wariantach
  • Bezpłatny kursy j. angielskiego i j. niemieckiego dostępny w siedzibie firmy
  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie
  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach międzynarodowej struktury organizacyjnej
  • Bogata oferta szkoleniowa
  • Przyjazna atmosfera pracy
  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej - istniejemy już ponad 25 lata na terenie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej