Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Launch manager - Specjalista ds. projektów
Inżynieria
JOYSONQUIN

JOYSONQUIN
Wałbrzych
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Lean
Motoryzacja
Język niemiecki
język angielski
Friendly offer
Opis stanowiska

Firma JOYSONQUIN Automotive System Polska Sp. z o.o. jest kreatywnym przedsiębiorstwem z lokalizacjami w Niemczech, Polsce, Rumunii, Chinach i Meksyku. Tworzymy emocje w samochodowym wnętrzu za pomocą materiałów dekoracyjnych, takich jak: drewno, skóra, metale, tworzywa sztuczne, folie oraz karbon.

Grupa JOYSONQUIN projektuje i produkuje estetykę, której można dotknąć - perfekcyjną i dopracowaną w najdrobniejszym szczególe. Dzięki pomysłom, takim jak funkcjonalne elementy dekoracyjne oraz innowacyjnym technologiom produkcji z powodzeniem wyznaczamy nowe standardy.

lokalizacja: Wałbrzych

Twój zakres obowiązków

  • Wdraża projekty do produkcji przy uwzględnieniu terminów, kosztów i jakości
  • Wdraża zmiany w wyrobach i procesach produkcyjnych
  • Doskonali procesy produkcyjne, optymalizuje przepływy materiałów i stany magazynowe
  • Przygotowuje dokumentację projektową
  • Nadzoruje budowę produktów przedseryjnych i wzorów
  • Identyfikuje właściwe normy i specyfikacje związane z projektem oraz określa jakie zawarte są w nich wymagania
  • Ściśle współpracuje z działami Joysonquin (wszystkie lokalizacje)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w branży motoryzacyjnej minimum 3 lata
  • Znajomość zasad/metod organizacji i optymalizacji procesów produkcyjnych LEAN
  • Umiejętność zarządzania i wdrażania projektów przy uwzględnieniu terminów, kosztów i jakości
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego oraz języka niemieckiego
  • Doświadczenie we wdrażaniu nowych produktów do produkcji
  • Dobra organizacja pracy
  • Zdolność do współpracy w zespole
  • Umiejętność analitycznego myślenia i konsekwencji w dążeniu, terminowość, rzetelność i kreatywność,
  • Umiejętność organizowania pracy w grupie
  • Prawo jazdy kat B.Mile widziane
  • Znajomość standardów dla przemysłu motoryzacyjnego w tym APQP,PPAP,MSA,SPC,FMEA

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu
  • Elastyczny czas pracy
  • Prywatną opiekę medyczną Luxmed współfinansowaną przez pracodawcę
  • Zakładowy Funduszu Świadczeń Socjalnych dla osób spełniających określone wymagania finansowe
  • dofinansowanie do karty Multisport, w różnych wariantach
  • bezpłatny kursy j. angielskiego i j. niemieckiego dostępny w siedzibie firmy
  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie
  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach międzynarodowej struktury organizacyjnej
  • Bogata oferta szkoleniowa
  • Przyjazna atmosfera pracy
  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej - istniejemy już ponad 25 lata na terenie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności