• Wszystkie ofertyPoznańSprzedażPraca w sklepieKierownik Sklepu
    Kierownik Sklepu
    Sprzedaż
    Jula Poland Sp. z o.o.

    Poznań
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Manager/C-level
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    język angielski

    Opis stanowiska

    O nas

    Jesteśmy szwedzką, rodzinną firmą, która powstała w 1979 r. Aktualnie posiadamy ponad 100 sklepów, zatrudniamy ok. 3 tys. pracowników i nadal się rozwijamy. Jula ciężko pracuje na swój sukces i dynamiczny rozwój. Ważną częścią planów Jula jest ekspansja, dlatego praca u nas daje satysfakcję z realizowanych zadań i możliwości rozwoju. Jula oferuje osobom zaradnym starannie dobraną gamę produktów w niskich cenach przeznaczonych do domu, ogrodu i wypoczynku. Dołącz do nas i zachęcaj razem z nami ludzi, aby sami uławiali sobie codzienność, sprawiali, że ich życie będzie bardziej aktywne i interesujące.

    • Kompleksowe zarządzanie sklepem, monitorowanie i wdrażanie zasad pracy z ekspozycją zgodnych z konceptem Jula,
    • Odpowiedzialność za realizację budżetu sprzedażowego oraz wyniki ekonomiczne osiągane przez sklep,
    • Monitorowanie i raportowanie realizacji wyznaczonych KPI,
    • Zarządzanie budżetem kosztowym oraz optymalizowanie kosztów na poziomie sklepu,
    • Optymalizacja działalności operacyjnej marketu Jula,
    • Tworzenie i przeprowadzanie akcji aktywizujących sprzedaż,
    • Branie aktywnego udziału w życiu sklepu poprzez budowanie i motywowanie zespołu a także dbanie o jego rozwój,
    • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

    Wymagania

    • Kilkuletnie doświadczenie w pracy w handlu na stanowisku kierowniczym oraz w zarządzaniu kilkunastoosobowym zespołem z pełną odpowiedzialnością za placówkę handlową,
    • Umiejętności komunikacyjne ukierunkowane na współpracę i rozwój zespołu,
    • Inicjatywa i kreatywność oraz umiejętność rozwiązywania problemów,
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny,
    • Gotowość do relokacji.

    Oferujemy

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • Realny wpływ na podejmowane decyzje poprzez współtworzenie i wdrażanie strategii sprzedażowej firmy,
    • Możliwość rozwoju zawodowego,
    • Przyjazną atmosferę w zgranym zespole i szeroki pakiet benefitów,
    • Elastyczny czas pracy.