• Oferty
  • Wszystkie ofertyBiałystokSprzedażStarszy Doradca Handlowy
    Starszy Doradca Handlowy
    Sprzedaż
    Jungheinrich Polska Sp. z o.o.

    Białystok
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    skuteczna komunikacja
    dobra organizacja pracy
    Angielski
    sprzedaż

    Opis stanowiska

    Teren pracy: woj. podlaskie, wschodnia część woj. warmińsko-mazurskiego, północno-wschodnia część woj. mazowieckiego — praca mobilna.

    Dołącz do świata Jungheinrich, w którym możesz wiele zmienić! Dzięki swojej wiedzy i energii oraz pracy zespołowej wniesiesz ważny wkład w rozwój firmy, która jest światowym liderem w swojej branży. Ponadto masz wpływ na zmiany pracując ramię w ramię z kolegami i koleżankami, którzy lubią odważne pomysły oraz pracując w środowisku rodzinnym, które oferuje wszelkie możliwości pogodzenia celów zawodowych i prywatnych.

    Twoja rola:

    •  Kompleksowy rozwój biznesu Jungheinrich na powierzonym terenie.
    •  Aktywne pozyskiwanie Klientów i utrzymywanie istniejących kontaktów.
    •  Realizację wyznaczonych planów sprzedaży i celów biznesowych.
    •  Przygotowywanie ofert handlowych i kalkulacji oraz negocjowanie umów.
    •  Budowanie pozytywnego wizerunku Firmy na rynku.

    Twoje umiejętności:

    • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.
    • Otwartość na potrzeby Klienta.
    • Energia i zapał do pracy.
    • Zorientowanie na cel, nastawienie na efektywność i realizację celów.
    • Umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu i zadań.
    • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie oraz sukcesy w Działach Sprzedaży lub Obsługi Klienta.
    • Znajomość j. angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem.
    • Wykształcenie min. średnie.
    • Prawo jazdy kat. B poparte kilkuletnim doświadczeniem w prowadzeniu samochodu.

    Twoje benefity:

    • Ciekawa praca w dynamicznym środowisku z zespołem odnoszącym sukcesy.
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
    • Przejrzyste zasady wynagrodzenia premiujące osiągane wyniki.
    • Dobra atmosfera pracy w przyjaznym i otwartym zespole.
    • Profesjonalne szkolenia wdrażające i wsparcie merytoryczne.
    • Możliwość rozwoju poprzez system szkoleń na każdym etapie zatrudnienia.
    • Pakiet socjalny (opieka medyczna, pakiet sportowy, pakiet kulturalny i inne).
    • Narzędzia umożliwiające efektywną pracę (samochód służbowy, telefon, laptop etc.).