Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

(Junior) Social Media Consultant
Marketing
K+ Group

K+ Group
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę, B2B
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
Angielski
socialmedia
Opis stanowiska

Dołącz do naszej ekipy i wyrusz w podróż po świecie Social Mediów!

K+ Group to nie tylko firma. To 12 lat zaangażowania, 150 ekspertów i wiele zdobytych nagród w renomowanym konkursie „Złote Spinacze” (i nie tylko). Nasz team to połączenie doświadczenia, świeżości i kreatywności. Teraz poszukujemy Ciebie – ambitnego consultanta/consultantki do działu Social Media, który pomoże nam tworzyć nowe projekty!

Zakres zadań:

  • Praca przy projektach Social Media oraz współpraca przy klientach zintegrowanych Grupy, których część dotyczy SM
  • Realizacja projektów związanych z komunikacją korporacyjną i lifestylową w mediach społecznościowych
  • Tworzenie różnych form contentu na SM, tekstów kreatywnych (hasła, big idea itp.)
  • Prowadzenie i rozwijanie kanałów w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram, LinkedIn, TikTok), realizowanie kampanii Facebook Ads, LinkedIn Ads, TikTok Ads (pod nadzorem opiekuna).

Zaaplikuj do nas, jeśli:

  • Social Media są dla Ciebie chlebem powszednim i nie wyobrażasz sobie bez nich dnia
  • Jesteś osobą kreatywną, lubisz tworzyć strategię komunikacji, kampanie reklamowe w Social Mediach i chcesz się w tym kierunku rozwijać
  • Posiadasz minimum 1 rok doświadczenia w Social Mediach i komunikacji online (mile widziane agencyjne)
  • Znasz i rozumiesz charakterystykę najważniejszych kanałów Social Media (mile widziane doświadczenie w prowadzeniu profilu klienta na TikToku)
  • Znasz język angielski w mowie i piśmie na poziomie minimum B2

Co możemy Ci zaproponować:

  • Dobrze skomunikowane miejsce pracy, byś nie tracił/a czasu na dojazd (choć teraz pracujemy głównie zdalnie, a spotykamy się raz w tygodniu w biurze na Team Day ;))
  • Lekcje angielskiego, by z każdym złapać wspólny język
  • Kafeterię MyBenefit, by praca dawała więcej satysfakcji
  • Prywatną opiekę medyczną, bo ważne jest dla nas Twoje zdrowie
  • Ubezpieczenie na życie, żebyś czuł/a się bezpiecznie
  • Realne możliwości rozwoju, bo chcemy, żebyś rósł/a razem z nami