Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

PR Consultant (team Corporate)
new
Marketing
K+ Group

K+ Group
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Dowolna, Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
Angielski
Lekkie pióro
skuteczna komunikacja
kampanie PR
Opis stanowiska

K+ Group to nie tylko firma. To 12 lat zaangażowania, 150 ekspertów i wiele zdobytych nagród w renomowanym konkursie „Złote Spinacze” (i nie tylko). Nasz team to połączenie doświadczenia, świeżości i kreatywności. Obecnie do K+ PR (pion korporacyjny) poszukujemy PR Consultanta, osoby zaangażowanej i zmotywowanej, otwartej na nowe wyzwania w świecie PRu.

Zakres zadań:

  • Wsparcie w prowadzeniu kompleksowych projektów z zakresu komunikacji korporacyjnej dla klientów agencji (pod nadzorem PR Managera);
  • Opracowywanie materiałów informacyjnych na potrzeby realizowanych projektów, w tym informacji prasowych, komentarzy eksperckich oraz innych materiałów tekstowych;
  • Aktywny udział w tworzeniu i realizacji strategii komunikacyjnych i bieżącym doradztwie;
  • Wsparcie w zakresie przygotowania ekspertów do wystąpień publicznych, w tym m.in. opracowanie briefów i innych materiałów eksperckich;
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z klientem oraz kluczowymi dziennikarzami (media relations);
  • Zaangażowanie w projekty New Business, w tym tworzenie prezentacji ofertowych i udział w spotkaniach sprzedażowych.

Zaaplikuj do nas, jeśli:

  • Posiadasz przynajmniej dwuletnie doświadczenie w branży PR lub w mediach;
  • Lubisz i potrafisz pisać – to podstawa;
  • Dobrze radzisz sobie w obszarze media relations, komunikacji korporacyjnej i kryzysowej;
  • Zdobyłeś/aś już pierwsze doświadczenie w prowadzeniu projektów (lub ich części);
  • Posiadasz doświadczenie w tworzeniu i prezentowaniu materiałów sprzedażowych (New Business);
  • Jesteś dokładny/a, a jakość ma dla Ciebie znaczenie;
  • Z otwartością i zaangażowaniem podchodzisz do nowych zadań, wykonujesz je rzetelnie i terminowo;
  • Komunikacja w języku angielskim nie stanowi dla Ciebie problemu (poziom min. B2)

Mile widziane:

  • Doświadczenie w projektach dla branży nieruchomości, przemysłowej, telekomunikacyjnej
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (poziom C1)

Co możemy Ci zaproponować:

  • Dobrze skomunikowane miejsce pracy, byś nie tracił/a czasu na dojazd (choć teraz pracujemy głównie zdalnie, a spotykamy się raz w tygodniu w biurze na Team Day ;))
  • Lekcje angielskiego, by z każdym złapać wspólny język
  • Kafeterię MyBenefit, by praca dawała więcej satysfakcji
  • Prywatną opiekę medyczną, bo ważne jest dla nas Twoje zdrowie
  • Ubezpieczenie na życie, żebyś czuł/a się bezpiecznie
  • Realne możliwości rozwoju, bo chcemy, żebyś rósł/a razem z nami