Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Lean Expert
new
PM
Kalmar

Lean Expert

Kalmar
Stargard
Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
B2B, Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
Lean Manufacturing
vms
narzędzia lean
Angielski
skuteczna komunikacja
Cost saving analysis
Opis stanowiska

Kalmar jest liderem w zakresie produkcji maszyn do przeładunku kontenerów, automatyki portowej i serwisu. Zaopatrujemy w nasze maszyny: operatorów portowych i terminalowych, centra dystrybucji oraz przemysł ciężki. Co czwarty kontener na świecie jest przemieszczany za pomocą rozwiązań Kalmar! Jesteśmy częścią globalnego zespołu specjalistów, który na co dzień tworzy najnowocześniejsze maszyny i rozwiązania do obsługi ładunków na całym świecie.

Jako Lean Expert, będziesz odpowiedzialny za coaching w zakresie działań z zakresu ciągłego doskonalenia (CI), Kaizen, rozwiązywania problemów i zmiany kultury. Koordynować rozwój map CI dla zakładu z zespołem zarządzania na miejscu. Rozwijaj myślenie i wiedzę Lean poprzez działania z zakresu ciągłego doskonalenia. Wspierać menedżerów w identyfikacji możliwości. Organizować regularne spacery Gemba z zespołem zarządzania i liderami. Prowadzić szkolenia z narzędzi i metod Lean zgodnie z potrzebami. Opracowywać i utrzymywać nowe szkolenia dla przyszłych potrzeb w zakresie Lean Manufacturing. Ułatwiać regularne zarządzanie Lean (przegląd planu CI vs rzeczywistość). Promować rozwój pomysłów na ulepszenia z poziomu warsztatu. Wspierać rozwój ogólnego systemu Lean. Prowadzić strategiczne projekty transformacyjne, które mogą być zarówno funkcjonalne, jak i interdyscyplinarne, takie jak transformacje układu fabryki, aby osiągnąć poziom światowej klasy.

Opis firmy

Kalmar jest światowym liderem w dostarczaniu innowacyjnych, zrównoważonych i wydajnych rozwiązań do obsługi ładunków. Nasz zespół inżynierii poziomej jest odpowiedzialny za projektowanie i rozwój zautomatyzowanych i ręcznych wózków widłowych, rozwiązań do ładowania i infrastruktury automatyzacji dla tych maszyn.

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za projektowanie komponentów mechanicznych i systemów dla naszych wózków widłowych i rozwiązań do ładowania. Będziesz ściśle współpracować z innymi inżynierami w zespole, aby opracowywać i wdrażać nowe rozwiązania projektowe. Będziesz również odpowiedzialny za zapewnienie, że nasze produkty spełniają wszystkie odpowiednie wymogi bezpieczeństwa i regulacyjne.

Wymagania

  • Doświadczenie w roli związanej z zarządzaniem obszarem Lean w organizacji
  • 10 lat doświadczenia zawodowego w środowisku produkcyjnym
  • Znajomość narzędzi i metod Lean
  • Umiejętność prowadzenia szkoleń i warsztatów
  • Umiejętność zarządzania projektami
  • Umiejętność pracy z zespołami na różnych poziomach organizacji
  • Znajomość języka Angielskiego - min B2

Co oferujemy

  • Możliwość rozwoju
  • Praca w stabilnym i rozwijającym się sektorze
  • Pakiet benefitów

Proces rekrutacji

  • Nowy - zgłoszenie aplikacji
  • Screening - przegląd zgłoszeń
  • Rozmowa telefoniczna - pierwszy etap rozmów
  • Rozmowa kwalifikacyjna - drugi etap rozmów