Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Mechanical Design Engineer
new
Inżynieria
Kalmar

Kalmar
Stargard
Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
Catia
Angielski
projektowanie
design
mechanika
hydraulika siłowa
Opis stanowiska

Poszukujemy utalentowanego i doświadczonego inżyniera ds. projektowania mechanicznego, który dołączy do naszego zespołu w Kalmar Horizontal Engineering.

Kalmar jest światowym liderem w dostarczaniu innowacyjnych, zrównoważonych i wydajnych rozwiązań do obsługi ładunków. Nasz zespół inżynierii poziomej jest odpowiedzialny za projektowanie i rozwój zautomatyzowanych i ręcznych wózków widłowych, rozwiązań do ładowania i infrastruktury automatyzacji dla tych maszyn.

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za projektowanie komponentów mechanicznych i systemów dla naszych wózków widłowych i rozwiązań do ładowania. Będziesz ściśle współpracować z innymi inżynierami w zespole, aby opracowywać i wdrażać nowe rozwiązania projektowe. Będziesz również odpowiedzialny za zapewnienie, że nasze produkty spełniają wszystkie odpowiednie wymogi bezpieczeństwa i regulacyjne.

Zadania:

  • projektowanie i rozwijanie komponentów mechanicznych, struktur i systemów dla produktów horyzontalnych w projektach dostarczanych przez klientów
  • ścisła współpraca z innymi inżynierami w zespole w celu opracowywania i wdrażania nowych rozwiązań projektowych
  • zapewnienie, że produkty spełniają wszystkie odpowiednie wymogi bezpieczeństwa i regulacyjne
  • uczestniczyć w procesie przeglądu projektu
  • Współpraca z dostawcami w celu zapewnienia jakości produkowanych komponentów
  • zapewnianie wsparcia technicznego zespołom produkcyjnym i montażowym oraz innym zainteresowanym stronom

Czym możesz nas wesprzeć?

  • wiedza i doświadczenie w zakresie inżynierii mechanicznej
  • tytuł inżyniera lub magistra inżyniera w dziedzinie inżynierii mechanicznej
  • co najmniej 3 lata doświadczenia zawodowego w odpowiedniej dziedzinie
  • dobra komunikacja w języku angielskim (B2)
  • doświadczenie w zakresie oprogramowania do projektowania mechanicznego, znajomość CATIA V5 będzie dodatkowym atutem
  • doświadczenie przynajmniej w niektórych z poniższych dziedzin:

- ciężkie konstrukcje stalowe

- chodniki (w dźwigach lub innych zastosowaniach mobilnych)

- inżynieria dźwigowa

- inżynieria sprzętu mobilnego

- inżynieria linii energetycznych (np. diesel, hybryda, wodór, pojazdy elektryczne)

- hydraulika

  • samodzielny styl pracy
  • dobre umiejętności komunikacyjne i nastawienie na pracę zespołową
  • nastawienie na osiąganie celów

Oferujemy:

  • praca w systemie hybrydowym
  • premia miesięczna
  • pakiet benefitów (Uniqa, Medicover, Multisport)
  • dofinansowanie posiłków
  • dofinansowanie dojazdów
  • otwartość na rozwój i szkolenia