• Oferty
  • Wszystkie ofertyKrakówPrawoPrawnik / Zastępca Notarialny
    Prawnik / Zastępca Notarialny
    Prawo
    Kancelaria Notarialna B. Mania, G. Piotrowska sc

    Kraków
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    prawo administracyjne
    Prawo cywilne

    Opis stanowiska

    Kancelaria notarialna w Krakowie zatrudni prawnika lub zastępcę notarialnego z doświadczeniem w przygotowywaniu czynności notarialnych oraz obsłudze systemów używanych w notariacie.

    Oferujemy pracę w gronie doświadczonych prawników oraz możliwość poszerzania swojej wiedzy i doświadczenia w notariacie.

    Wymagania stawiane Kandydatom:

    • ukończone studia magisterskie na kierunku prawo,
    • doświadczenie w pracy w kancelarii notarialnej
    • znajomość przepisów prawa cywilnego oraz administracyjnego,
    • biegła obsługa komputera, pakietu MS Office
    • dobra organizacja pracy, dokładność i sumienność,
    • wysoka kultura osobista i dobra prezencja oraz rozwinięte umiejętności interpersonalne;

    Oferujemy:

    • umowa o pracę w wymiarze pełnego etatu;
    • możliwość dynamicznego rozwoju,