Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Projektant Obwodów Wtórnych (WN)
new
Inżynieria
KDR HumanResourcesConsulting

Kraków
15 000 - 19 000 PLNNetto miesięcznie - B2B
12 000 - 16 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
B2B, Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
Elektroenergetyka
Obwody Wtórne
Wysokie Napięcie
stacje transformatorowe
Opis stanowiska

ZADANIA

  • Samodzielne wykonywanie projektowych prac inżynierskich bezpośrednio związanych z zadaniami zlecanymi
  • Prowadzenie prac inżynierskich, przygotowywanie koncepcji, specyfikacji technicznych oraz pozostałych zadań związanych z obwodami pierwotnymi na Wysokim Napięciu (HV)
  • Prowadzenie nadzoru podwykonawców realizujących projekty związane z projektami stacji Wysokich Napięć (HV)
  • Opracowanie dokumentacji dla obwodów wtórnych stacji HV
  • Sporządzanie specyfikacji oraz dobór urządzeń
  • Sporządzanie zestawień oraz przygotowywanie informacji bazowych na potrzeby ofertowania
  • Współdzielenie zdobytej wiedzy i opracowanych rozwiązań w celu optymalizacji pracy
  • Wsparcie inżynierskie innym zespołom firmy
  • Dzielenie się zdobytą wiedzą oraz wspieranie mniej doświadczonych współpracowników jako ich mentor
  • Uczestnictwo w spotkaniach technicznych (z klientem, konsultantem i podwykonawcami) w celu wspierania kierownika projektu lub innych członków projektu
  • Rozwiązywanie problemów technicznych bezpośrednio z klientem, konsultantem i podwykonawcami

OCZEKIWANIA

  • Doświadczenie zdobyte na budowie związane z pracami elektrycznymi
  • wykształcenie wyższe o kierunku/specjalności: elektrotechnika / energetyka
  • uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych
  • doświadczenie w samodzielnej realizacji projektów w zakresie obwodów wtórnych stacji WN i NN
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych
  • zdolności interpersonalne niezbędne do bezpośredniej komunikacji i współpracy z klientem
  • doskonała organizacja pracy, systematyczność, dokładność, rzetelność oraz umiejętność ustalania priorytetów
  • dobra znajomość technicznego języka angielskiego
  • Umiejętności obsługi programów: AutoCad oraz pakietu MS Office
  • Doświadczenia w realizacji kompleksowych projektów elektrycznych, począwszy od koncepcji, wsadów do projektów budowlanych, projektów wykonawczych.
  • Umiejętność współpracy z podwykonawcami

15 000 - 19 000 PLN

Netto miesięcznie - B2B

12 000 - 16 000 PLN

Brutto miesięcznie - UoP