Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Recepcjonistka/Recepcjonista
Inne
Keino Grupa Sp. z o.o.

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Dowolna
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
odpowiedzialność
dobra organizacja pracy
komunikatywność
multitasking
Microsoft Office
skrupulatność
Opis stanowiska

Jesteśmy agencją all-in-one oferując naszym klientom jedną odpowiedź na wiele potrzeb, kompleksową pomoc, wygodę i porządek w działaniu. Rozumiemy potrzeby klientów, słuchamy ich głosu, a następnie realizujemy te pomysły, które najlepiej to zobrazują. Realizujemy wszystkie wyzwania. Lubimy rozwijać skrzydła przy dużych produkcjach, ale nie boimy się krótkich deadlinów produkując materiały, które zaskakują jakością i kosztami.

Poszukujemy osoby na stanowisko Recepcjonistka/Recepcjonista.

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • przyjmowanie i obsługa gości,
  • zamawianie artykułów spożywczych i biurowych,
  • obsługa korespondencji,
  • bieżące prace administracyjne,
  • rejestrowanie i wystawianie faktur,
  • współpraca ze wszystkimi działami firmy,
  • praca w biurze od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17.

Wymagania

  • znajomość MS Office,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu,
  • sumienność i zaangażowanie,
  • wysoka kultura osobista,
  • mile widziane doświadczenie pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • przyjemną, nieformalną atmosferę pracy w nowoczesnym biurze z pięknym widokiem (Powązki),
  • możliwość rozwoju w innych strukturach firmy,
  • premię końcoworoczną dla najbardziej zaangażowanych pracowników (po pierwszym roku od zatrudnienia),
  • dofinansowanie do karty Multisport lub pakiet MultiLife.

Jeśli chcesz dołączyć do naszej firmy i czujesz, że to praca dla Ciebie - wyślij swoje CV za pomocą przycisku "aplikuj". Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.