Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista ds. Technicznych i Sprzedaży
Sales
Kera Awak Sp. z o.o.

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
analiza
systemy przeciwpożarowe
budownictwo
sprzedaż
budowanie relacji
odpowiedzialność
Mile widziane
excel
Angielski
rosyjski
Opis stanowiska

Firma Kera AWAK, wiodący dostawca innowacyjnych rozwiązań w zakresie systemów oddymiania grawitacyjnego, poszukuje doświadczonego i zaangażowanego doradcę techniczno-handlowego, który dołączy do naszego zespołu. Jesteśmy dumni z naszej reputacji jako eksperci w dziedzinie bezpieczeństwa pożarowego i zapewniamy naszym klientom kompleksowe rozwiązania najwyższej jakości.

Obowiązki:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie długoterminowych relacji biznesowych.
  • Doradztwo techniczne dotyczące systemów przeciwpożarowych, w tym instalacji świetlików dachowych, klap dymowych, alarmów pożarowych itp.
  • Opracowywanie spersonalizowanych ofert handlowych, uwzględniających specyficzne potrzeby i wymagania klienta.
  • Przygotowywanie dokumentacji powykonawczej prowadzonych projektów,
  • Uczestnictwo w odbiorach robót i uzyskanie protokołów rzeczowo-finansowych,
  • Regularna komunikacja z klientami w celu zapewnienia wysokiego poziomu obsługi i satysfakcji.

Wymagania:

  • Doświadczenie w branży systemów przeciwpożarowych będzie dużym atutem.
  • Znajomość techniczna produktów i systemów przeciwpożarowych oraz umiejętność przekazywania tych informacji klientom w sposób zrozumiały.
  • Umiejętności negocjacyjne i komunikacyjne.
  • Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielność w realizacji celów sprzedażowych.
  • Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do podróży służbowych.
  • Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne)

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia, składające się z podstawy oraz systemu premiowego.
  • Pakiet benefitów pozapłacowych, w tym prywatną opiekę medyczną i kartę multisport.

Jeśli jesteś osobą z pasją do technologii przeciwpożarowych i chciałbyś dołączyć do naszego zespołu ekspertów aplikuj już teraz !

Dołącz do naszej firmy, gdzie Twoje umiejętności będą doceniane, a Ty będziesz miał szansę współtworzyć bezpieczne środowisko dla naszych klientów!