Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Account Manager w KERRIS Digital Agency
Marketing
KERRIS - DIGITAL AGENCY

11 000 - 12 500 PLNNetto miesięcznie - B2B
Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
B2B
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
account management
kreatywność
elastyczność
dobra organizacja pracy
komunikatywność
samodzielność
Microsoft Office
Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków:

  • Samodzielna realizacja zintegrowanych projektów ATL, BTL, digital, 360;
  • Kontrola kosztów zewnętrznych i wewnętrznych projektów;
  • Budowanie i utrzymywanie bardzo dobrych relacji z klientem, szukanie potencjału do dalszego rozwoju klienta;
  • Tworzenie prezentacji, kosztorysów, harmonogramów, podsumowań projektów;
  • Dbanie o jakość i terminowość realizowanych projektów;
  • Przydział zadań, briefowanie odpowiednich zespołów oraz weryfikacja poprawności i jakości wykonania zadań;
  • Ścisła współpraca z Account Director, proaktywne i wspólne budowanie działu CS;
  • Ścisła współpraca z innymi działami agencji: przede wszystkim działem Krreacji i Performance.

Nasze wymagania

  • 3-6 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku zdobywane w agencji reklamowej/digitalowej/kreatywnej;
  • Umiejętność planowania i koordynacji kampanii zintegrowanych 360 stopni (ATL/BTL/Digital);
  • Umiejętność zarządzania i kontroli budżetów projektów;
  • Umiejętność łatwego nawiązywania kontaktu i budowania długotrwałej relacji z Klientem;
  • Sumienność, skrupulatność, zaangażowanie w projekty, motywacja do samodoskonalenia i samorozwoju;
  • Ownership i proaktywność nie są Ci obce;
  • Umiejętności koordynowania wielu projektów jednocześnie;
  • Umiejętność tworzenia i prowadzenia prezentacji, kosztorysów, timingów;
  • Doskonała organizacja czasu i pracy;
  • Mile widziane doświadczenie na planach zdjęciowych;
  • Mile widziane doświadczenie z zakresu influencer marketingu;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Wymagania względem każdego członka zespołu KERRIS

  • Znajomość pakietu Office oraz narzędzi Google Drive i Google Docs.
  • Zrozumienie celu realizowanych działań, zadawanie nie tylko pytań “Co?” i “Jak?”, ale również “Dlaczego?”, “W jakim celu?”.
  • Komunikatywność, pozytywne nastawienie i umiejętność pracy w zespole.
  • Odpowiedzialność, rzetelność, terminowość – nawet jeśli nikt nie patrzy.
  • Otwarty umysł i zdolność szybkiego przyswajania wiedzy oraz chęć podejmowania wyzwań i pozytywne nastawienie.

Dodatkowe powody, aby z nami pracować

  • Duża sprawczość, decyzyjność i możliwość wdrażania swoich pomysłów.
  • Benefity: Multisport, ubezpieczenie zdrowotne, wellbee, budżet szkoleniowy.
  • Praca w pełnym energii zespole oraz luźna i przyjazna atmosfera.
  • Współpraca z przełożonym, z którym zawsze można się dogadać, i któremu zależy na Twoim rozwoju.
  • Praca 1x w tygodniu w biurze w Warszawie, w pozostałe dni zdalnie.
11 000 - 12 500 PLN

Netto miesięcznie - B2B