Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Senior Performance Specialist
Marketing
KERRIS

KERRIS
8 000 - 12 000 PLNNetto miesięcznie - B2B
Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
B2B
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
Google Ads
Facebook Ads
Google Analytics
Performance
Opis stanowiska

Twoje zadania

  • Planowanie, zakup i optymalizacja prowadzonych działań w ekosystemach Google Ads, Meta Ads, Display&Video 360 i podobnych.
  • Proaktywne podejście do prowadzonych działań mediowych, w tym proponowanie nowych rozwiązań klientom, wykraczającym poza biddable media.
  • Przygotowanie mediaplanów i estymacji dla przyszłych kampanii.
  • Przygotowywanie raportów z prowadzonych działań.
  • Współtworzenie strategii zakupu mediów dla stałych i nowych klientów agencji.
  • Udział w spotkaniach i callach z klientem.
  • Przygotowywanie ofert sprzedażowych.

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w obszarze Performance Marketingu.
  • Biegłości w zakresie minimum dwóch platform reklamowych: Google Ads, Meta Ads, Display&Video 360.
  • Znajomość narzędzia Google Analytics na poziomie zaawansowanym.
  • Znajomość narzędzia Tag Manager.
  • Umiejętność konfigurowania Pixela i stworzenia eventów.
  • Dobre zdolności analityczne.
  • Rozumienie sposobu działania algorytmów systemów reklamowych.
  • Znajomość aktualnych trendów w branży.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w TikTok Ads, LinkedIn Ads, Pinterest Ads, Microsoft Advertising
  • Znajomość Google Data Studio, Google Campaign Manager

Wymagania względem każdego członka zespołu KERRIS

  • Zrozumienie celu realizowanych działań, zadawanie nie tylko pytań “Co?” i “Jak?”, ale również “Dlaczego?”, “W jakim celu?”.
  • Komunikatywność, pozytywne nastawienie i umiejętność pracy w zespole.
  • Odpowiedzialność, rzetelność, terminowość – nawet jeśli nikt nie patrzy.
  • Otwarty umysł i zdolność szybkiego przyswajania wiedzy oraz chęć podejmowania wyzwań.
  • Znajomość j. angielskiego min. w stopniu B2.

Wynagrodzenie

  • 8000 - 12 000 zł netto + VAT.
  • Współpraca B2B

Dodatkowe powody, aby z nami pracować

  • Benefity: karta Multisport, ubezpieczenie zdrowotne, udział w szkoleniach i konferencjach, WellBee.
  • Praca w pełnym energii zespole oraz świetna atmosfera
  • Praca w modelu hybrydowym: 2 dni z biura na ul. Burakowskiej, 3 dni zdalnie.
8 000 - 12 000 PLN

Netto miesięcznie - B2B