Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Graphic Designer
Design
Klient RocketJobs.pl

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna
Wymagane umiejętności
Adobe Illustrator
photoshop
InDesign
motion design
Mile widziane
Figma
After Effects
Premiere Pro
Lightroom
Opis stanowiska

Cześć! Jesteśmy marką modową, która ceni sobie oryginalność, nowoczesność i elegancję. Poszukujemy osoby, która będzie rozumiała naszą pasję do estetyki i chce aktywnie współtworzyć naszą markę. Jeśli jesteś grafikiem kreatywnym z pasją do piękna, dołącz do nas!

Zakres obowiązków

  • Tworzenie key visuali do działań komunikacyjnych marki
  • Projektowanie materiałów marketingowych online (m.in materiały graficzne on site, banery do sm, newslettery, reformaty)
  • Projektowanie materiałów marketingowych offline (m.in ulotki, katalogi, plakaty)
  • Dbałość o spójny wizerunek marki

Wymagania

  • Min. 2-3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w dziedzinie grafiki kreatywnej, preferowane w branży modowej/beauty,
  • znajomość narzędzi graficznych Adobe Illustrator, Photoshop, InDesign,
  • znajomość Figma, After Effects, Premiere Pro, Lightroom będzie dodatkowym atutem,