• Wszystkie ofertyWrocławSprzedażSprzedażSpecjalista / Specjalistka ds. Sprzedaży (Branża Inżynieryjna)
    Specjalista / Specjalistka ds. Sprzedaży (Branża Inżynieryjna)
    new
    Sprzedaż
    Klient Rocketjobs.pl

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    sprzedaż

    inżynieria

    prawo jazdy kat. B

    negocjacje

    budowanie relacji

    Mile widziane

    Inżynieria Produkcji

    mechanika

    elektryka

    automatyka przemysłowa

    Opis stanowiska

    Dla naszego Klienta szukamy osoby na stanowisko: Specjalista / Specjalistka ds. Sprzedaży (Branża Inżynieryjna).

    Opis Klienta:

    Jesteśmy dynamiczną firmą z branży inżynieryjnej specjalizującą się w dostarczaniu zaawansowanych rozwiązań technologicznych dla przemysłu. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży, która będzie odpowiedzialna za rozwijanie naszej działalności handlowej oraz budowanie relacji z klientami.

    Obowiązki:

    • Sprzedaż produktów i usług z oferty firmy (częste wizyty u Klientów)
    • Realizacja strategii sprzedażowej
    • Konsultowanie i doradztwo techniczne w zakresie oferowanych rozwiązań inżynieryjnych
    • Prowadzenie negocjacji handlowych oraz finalizowanie umów
    • Budowanie długoterminowych relacji biznesowych z klientami

    Wymagania:

    • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży inżynieryjnej lub pokrewnej
    • Wykształcenie techniczne (mile widziane kierunki związane z inżynierią produkcji, mechaniczną, elektryczną lub automatyką przemysłową)
    • Dobra znajomość języka angielskiego
    • Umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych oraz budowania relacji z klientami
    • Znajomość branży inżynieryjnej oraz aktualnych trendów technologicznych
    • Samodzielność w działaniu, konsekwencja w realizacji założonych celów
    • Prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy
    • Umowę o pracę
    • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
    • Pracę w dynamicznym zespole profesjonalistów
    • Elastyczne godziny pracy
    • Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie
    • Samochód służbowy

    Numer kontaktowy:

    Wrocław 📞 733430511

    Sosnowiec 📞 733430493

    Cieszyn 📞 733430479

    Prosimy o dopisanie klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).