• Wszystkie ofertyBielsko-BiałaSprzedażPraca w sklepieDoradca Klienta, Bielsko Biała Sarni Stok
    Doradca Klienta, Bielsko Biała Sarni Stok
    Sprzedaż
    KODANO

    KODANO

    Bielsko-Biała
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP, UZ
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    praca w zespole

    empatia

    sumienność

    Mile widziane

    sprzedaż

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Zapraszamy Cię do uczestniczenia w rozwoju bardzo dynamicznej branży optycznej.

    Wierzymy, że to właśnie ludzie są naszym najcenniejszym kapitałem, dlatego stawiamy sobie ambitne cele, które mają za zadanie wspierać rozwój zawodowy i osobisty każdego pracownika. Poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Doradcy Klienta w Salonie Optycznym KODANO Optyk w Bielsko-Biała w Centrum Handlowe Sarni Stok

    Doradca Klienta,

    Kodano Optyk - Bielsko-Biała

    Do Twoich obowiązków będzie należało między innymi:

    • aktywna sprzedaż okularów korekcyjnych, przeciwsłonecznych, soczewek kontaktowych oraz akcesoriów optycznych,
    • dbanie o asortyment i ekspozycję w salonie sprzedażowym,
    • obsługa posprzedażowa Klienta,
    • zachowanie najwyższego standardu obsługi.

    Nasze wymagania:

    • najważniejszy jest dla nas Zespół, więc oczekujemy umiejętności pracy w Zespole,
    • chęć zdobywania nowej wiedzy oraz rozwoju,
    • dyspozycyjność (praca na cały etat, w tym również w weekendy).

    Do tego wspaniale będzie, jeśli:

    • posiadasz doświadczenie w sprzedaży, aczkolwiek nie jest wymagane (wszystkiego Cię nauczymy),
    • potrafisz atrakcyjnym i poprawnym językiem komunikować się z otaczającymi Cię osobami.

    Co dajemy od siebie?

    • umowę o pracę i perspektywę długiej współpracy,
    • wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjną prowizję, zależną od Twoich predyspozycji sprzedażowych,
    • szkolenia dopasowane do Twoich aktualnych umiejętności,
    • konkursy sprzedażowe,
    • atrakcyjne rabaty na okulary dla Pracowników,
    • możliwości rozwoju w nowoczesnej sieci na polskim rynku optycznym.

    Dlaczego warto z nami pracować?

    • Będziesz miał wpływ na swój realny rozwój w innowacyjnej firmie, która jest nową marką w branży optycznej.
    • Praca w naszej firmie, ze względu na niszową branżę to także wyzwania dające poczucie satysfakcji zawodowej, ale też osobistej.
    • Zapewniamy przyjazną atmosferę pracy - możesz liczyć na partnerstwo, otwartość i transparentność.

    Aplikuj. Jesteśmy dla Ciebie!