Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista ds. Generowania Leadów
new
Marketing
Komputronik

Komputronik
Poznań
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B, Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
komunikatywność
sprzedaż
marketing
social media
Mile widziane
nowe technologie
kreatywność
Opis stanowiska

Co będzie Twoim zadaniem?

  • Docieranie do potencjalnych klientów w segmencie B2B za pomocą kampanii lead generation​
  • Planowanie i realizacja działań content marketingowych
  • Publikowanie treści eksperckich i nawiązywanie relacji biznesowych poprzez aktywność w social mediach
  • Aktualizowanie strony internetowej, w tym tworzenie atrakcyjnej treści marketingowej i wsparcie w budowaniu wizerunku firmy
  • Bieżąca współpraca z działem handlowym oraz architektami rozwiązań IT
  • Raportowanie postępów i analiza wyników działań według ustalonych KPI

Jakie są nasze wymagania?

  • Posiadasz doświadczenie w realizacji projektów i działań marketingowych B2B
  • Umiejętnie dobierasz narzędzia marketingowe i sprawnie poruszasz się wśród nowych mediów
  • Z łatwością kreujesz atrakcyjne treści marketingowe
  • Interesujesz się branżą IT i nowymi technologiami, a pakiet MS Office znasz na poziomie bardzo dobrym
  • Jesteś kreatywny i potrafisz poruszać się poza utartymi schematami.
  • Cechuje cię wysoka komunikatywność i otwartość na pracę zespołową.
  • Masz silne poczucie zaangażowania w wykonywaną pracę i otwartość na ciągłą naukę w dynamicznym środowisku pracy.

Oferujemy:

  • Dołączysz do zespołu kreatywnych profesjonalistów, ceniących dobrą atmosferę i radość z codziennej pracy
  • Zawsze będziesz mógł liczyć na wsparcie zespołu i przełożonego, przy jednoczesnym poczuciu autonomii i zaufania
  • Twoje działania będą widoczne na ogólnopolską skalę, a wdrożone pomysły realnie wpłyną na wizerunek marki
  • Praca dla rozpoznawalnego brandu będzie mocnym punktem w Twojej karierze
  • Duża elastyczność: Możliwość pracy zdalnej nawet do 3 tygodni w miesiącu
  • Benefity w postaci prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia, dofinansowania do karty Multisport itd.