Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista ds. Marketingu
new
Marketing
Konsorcjum FEN Sp. z o.o.

5 000 - 6 500 PLNBrutto miesięcznie - Dowolna
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Dowolna
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
kreatywność
polski
analityczne myślenie
Angielski
zarządzanie czasem
Mile widziane
Microsoft Excel
HTML
Opis stanowiska

Stanowisko: Specjalista ds. Marketingu

Miejsce pracy: 📍 Poznań

FEN to importer i dystrybutor IT działający na polskim rynku od 20 lat. Zaopatrujemy setki kontrahentów w nowoczesne i sprawdzone rozwiązania teleinformatyczne. Obecnie tworzymy zupełnie nowy dział zajmujący się zarządzaniem treściami i kampaniami i szukamy osób, które posiadają doświadczenie i kompetencje w tej dziedzinie.

Opis stanowiska:

Zadaniami, jakie będzie realizowała osoba pracująca na stanowisku Specjalista ds. Marketingu, będą głównie:

  • Sprawdzanie jakości i kompletności materiałów dostarczanych przez producenta
  • Tworzenie benchmarków produktów
  • Dodawanie produktów, opisów, zdjęć, treści do systemów B2B i e-commerce
  • Podstawowe analizy SEO
  • Rozpoznawanie i identyfikowanie potrzeb klientów danej grupy produktów
  • Weryfikacja realizowanych działań i kampanii
  • Zbieranie materiałów dla producentów z przeprowadzonych działań i kampanii
  • Zbieranie danych do raportów oraz analiz marketingowych dla określonej grupy produktów
  • Przygotowywanie raportów i prezentacji
  • Proofreading
  • Utrzymywanie porządku w kalendarzu działu
  • Obsługa sekcji komentarzy i wiadomości w Social Mediach
  • Utrzymywanie relacji z podobnymi działami u producentów i klientów

Wymagania:

  • Doskonała organizacja pracy, umiejętność zarządzania czasem i priorytetami
  • Doskonała znajomość języka polskiego w mowie i piśmie
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Umiejętność analitycznego/krytycznego myślenia
  • Kreatywność, umiejętność pracy w zespole oraz umiejętności komunikacyjne
  • Znajomość rynku sprzętu elektronicznego oraz trendów konsumenckich będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziana znajomość podstaw HTML
  • Mile widziana ponadprzeciętna umiejętność obsługi Excela
  • Mile widziani studenci kierunków związanych z marketingiem

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie z opcjonalnymi premiami (5 – 6.5 tyś PLN brutto miesięcznie)
  • Umowę o pracę lub kontrakt (do wyboru)
  • Pracę 5 dni w tygodniu, bez zmian i weekendów, w trybie hybrydowym
  • Prywatną opiekę medyczną w pakiecie premium LUXMED
  • Dofinansowanie pakietów sportowych Medicover
  • Możliwość rozwoju zawodowego, dofinansowanie szkoleń i narzędzi
  • Szkolenia zawodowe
  • Stół do ping-ponga, bilard
  • Częste integracje

Proces rekrutacji:

07 - 30.05.2024 - Publikacja ogłoszenia

20.05 - 07.06.2024 - Analiza aplikacji i rozmowy z kandydatami

24.06.2024 - Zakończenie procesu rekrutacji

5 000 - 6 500 PLN

Brutto miesięcznie - Dowolna