Oferty
Lekarz Psychiatra
Zdrowie

Chorzów
Rodzaj pracy
Freelance
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B, UZ
Tryb pracy
Praca z biura

Wymagane umiejętności

studia medyczne

Terapia

psychologia

psychiatria

komunikatywność

Opis stanowiska

KORE - Centrum Usług Psychologicznych i Psychoterapii w Siemianowicach Śląskich poszukuje do swojego zespołu:

Stanowisko: Lekarz Psychiatra

Zakres obowiązków:

  • Diagnostyka i leczenie zaburzeń psychicznych.
  • Prowadzenie indywidualnych konsultacji psychiatrycznych.
  • Tworzenie planów terapeutycznych dostosowanych do indywidualnych potrzeb pacjentów.

Wymagania:

  • Ukończone studia medyczne, specjalizacja w zakresie psychiatrii lub w trakcie specjalizacji.
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku lekarza.
  • Umiejętność pracy z pacjentami w różnym wieku i z różnymi problemami psychicznymi.
  • Wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne.
  • Empatia, cierpliwość i zaangażowanie w pracę z pacjentami.
  • Prawo do wykonywania zawodu lekarza na terenie Polski.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie B2B lub umowy zlecenie.
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i kwalifikacji.
  • Pracę w przyjaznym i wspierającym otoczeniu.
  • Elastyczne terminy i godziny pracy.
  • Możliwość pracy stacjonarnie lub/i online.

Zapraszamy do aplikowania!

Poznaj swoje przyszłe miejsce pracy -> https://kore.com.pl/