Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Asystent Sprzedażowy
new
Sales
Kostal

Kostal
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Kostal
Kostal

Jesteśmy Grupą KOSTAL, niezależną, globalną firmą z główną siedzibą w Niemczech. Mimo globalnego zasięgu, 47-iu lokalizacji w ponad 21 krajach nadal zachowujemy charakter rodzinnej firmy, w której Wszyscy jesteśmy Współpracownikami. Cenimy relacje i zachowujemy wzajemy szacunek. Zawodowo zajmujemy się opracowywaniem i produkowaniem zaawansowanych technologicznie elementów elektronicznych i mechatronicznych. W Polsce otworzyliśmy dwa zakłady produkcyjne: KOSTAL Automotive Poland i KOSTAL Industrie Elektrik Poland.

Zobacz profil pracodawcy
Wymagane umiejętności
data analyst
excel
Angielski
sprzedaż
analiza
Mile widziane
dobra organizacja pracy
ekonomia
elastyczność
finanse
SAP
Microsoft Excel
Opis stanowiska

📢 Opis stanowiska

  • Przygotowywanie planów sprzedażowych w systemie ERP i w Excel
  • Monitorowanie i raportowanie bieżących oraz zaległych planów sprzedażowych
  • Przygotowywanie dokumentacji sprzedażowej dla klientów
  • Sprawdzanie umów cenowych, wprowadzanie zmian do systemu
  • Weryfikowanie mocy produkcyjnych
  • Osoba kontaktowa dla klientem z pytań administracyjnych
  • Aktualizacja danych i dokumentów w portalach klientów

👉 Kwalifikacje

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office w szczególności narzędzi Excel
  • Umiejętność pracy z dużą ilością danych, wysoki poziom zdolności analitycznych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2
  • Doświadczenie w pracy z systemami ERP
  • Dobra organizacja pracy własnej

Dodatkowym atutem będą:

  • Doświadczenie w pracy w systemie SAP
  • Doświadczenie w pracy związanej ze sprzedażą

🎁Dodatkowe informacje

  • Praca w międzynarodowym środowisku w firmie produkcyjnej będącej liderem branży motoryzacyjnej
  • Umowa o pracę na pełen etat
  • Praca w systemie 1 zmianowym z możliwością elastycznego rozpoczęcia pracy
  • Nowo budowany system benefitów
  • Oferujemy tylko długofalową współpracę z możliwością rozwoju zawodowego
  • Praca w systemie SAP (4Hana)