Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Kontroler Dostaw
Logistyka
Kostal Automotive Poland

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura

Jesteśmy Grupą KOSTAL, niezależną, globalną firmą z główną siedzibą w Niemczech. Mimo globalnego zasięgu, 47-iu lokalizacji w ponad 21 krajach nadal zachowujemy charakter rodzinnej firmy, w której Wszyscy jesteśmy Współpracownikami. Cenimy relacje i zachowujemy wzajemy szacunek. Zawodowo zajmujemy się opracowywaniem i produkowaniem zaawansowanych technologicznie elementów elektronicznych i mechatronicznych. W Polsce otworzyliśmy dwa zakłady produkcyjne: KOSTAL Automotive Poland i KOSTAL Industrie Elektrik Poland.

Zobacz profil pracodawcy
Wymagane umiejętności
analiza
Angielski
Opis stanowiska

Jesteśmy Grupą KOSTAL, globalną, niezależną firmą rodzinną z siedzibą w Niemczech, która opracowuje i produkuje zaawansowane technologicznie produkty elektroniczne i mechatroniczne. W 46 lokalizacjach w 20 krajach ponad 19 000 pracowników pracuje elastycznie, kompetentnie i blisko klienta.

KOSTAL Industrie Elektrik GmbH opracowuje i produkuje m.in. przetwornice częstotliwości do przemysłowych silników elektrycznych, sterowniki przemysłowe, falowniki dla sektora fotowoltaicznego, a także elektronikę do ładowania i rozwiązania do ładowania dla elektromobilności.

W ramach naszej strategii rozwoju budujemy nowy zakład produkcyjny o większej zdolności produkcyjnej do montażu płytek drukowanych. Zakład ten będzie również wykorzystywany do końcowego montażu zrównoważonych produktów do systemów ładowania. Zakład ten koncentruje się na wydajnym wytwarzaniu, wykorzystywaniu i magazynowaniu energii, aby rozwijać naszą działalność i promować rozwój przyjaznych dla środowiska i zrównoważonych technologii o mniejszym wpływie na środowisko.

Zostań częścią zespołu KOSTAL już teraz i ciesz się wyjątkową kulturą pracy!

OPIS STANOWISKA:

  • Przeprowadzanie kontroli oraz ocena jakości materiałów przychodzących
  • Składanie reklamacji do dostawcy
  • Rozwiązywanie występujących problemów jakościowych z komponentami
  • Ocena zgodności materiałów z dokumentacją techniczną za pomocą sprzętu pomiarowego (suwmiarka, mikrometr itp.)
  • Fakturowanie kosztów do dostawcy związanych z jakością zakupionych części

KWALIFIKACJE:

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2 (konieczność komunikacji z zagranicznymi dostawcami)
  • Minimum 1 rok doświadczenia w dziale jakości lub sprzedaży w firmie produkcyjnej (preferowana branża motoryzacyjna)
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość pakietu MS Office

Mile widziane:

  • Znajomość zasad zarządzania jakością
  • Znajomość systemu SAP

INFORMACJE DODATKOWE:

  • Praca w międzynarodowym środowisku w firmie produkcyjnej będącej liderem branży motoryzacyjnej
  • Praca w systemie 1 zmianowym z możliwością elastycznego rozpoczęcia pracy
  • Nowo budowany system benefitów
  • Oferujemy długofalową współpracę z możliwością rozwoju zawodowego
  • Praca w systemie SAP (4Hana)