Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista ds. księgowości
Finanse
KOTRAK S.A.

KOTRAK S.A.
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
ERP
finanse
księgowość
Opis stanowiska

Lokalizacje: Katowice, Łódź, Warszawa, Gdańsk

Twój zakres obowiązków:

  • przeprowadzanie analizy przedwdrożeniowej u klienta
  • przygotowanie dokumentacji projektowej
  • konfiguracja i personalizacja systemu ERP
  • prowadzenie szkoleń dla użytkowników oprogramowania
  • doradztwo w zakresie oprogramowania
  • wsparcie klientów po wdrożeniu
  • przygotowywanie odpowiednich procedur

Nasze wymagania:

  • wiedza w obszarze finansowo-księgowym
  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1 w mowie i piśmie (możliwość pracy z klientem zagranicznym)
  • gotowość do wyjazdów służbowych przy wdrożeniach u klientów
  • otwartość, komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • znajomość zagadnień kadry i płace
  • doświadczenie w pracy z systemami klasy ERP, w szczególności Comarch ERP XL
  • znajomość bazy danych MS SQL
  • doświadczenie w prowadzeniu prezentacji