• Wszystkie ofertyWarszawaFinanseAnalizaAssociate/Senior Associate - Deal Advisory Strategy
    Associate/Senior Associate - Deal Advisory Strategy
    new
    Finanse
    KPMG

    KPMG

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa
    KPMG

    KPMG

    Jesteśmy jedną z największych firm audytorsko-doradczych na świecie. W Polsce działamy od 1990 roku. W 7 biurach pracuje nas blisko 2100 osób - wspólnie tworzymy #generationKPMG.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    samodzielność

    język angielski

    Microsoft Office

    komunikatywność

    Mile widziane

    modelowanie finansowe

    Opis stanowiska

    Company description

    Zespół Deal Advisory Strategy opracowuje innowacyjne strategie i definiuje cele biznesowe naszych klientów. Kompleksowo wspieramy rozwój spółek oraz grup kapitałowych. Tworzymy zaawansowane modele i inicjatywy strategiczne, obejmujące optymalizację, rewizję, priorytetyzację oraz plany wdrożenia. Nasi eksperci specjalizują się również w kreowaniu wartości firm poprzez poszukiwanie rozwiązań i hipotez na wzrost przychodów czy redukcję kosztów. Przygotowują również analizy strategiczne pod kątem atrakcyjności produktów, rynków geograficznych, sektorów i konkurencji. Czekają tu na Ciebie projekty związane m.in. z benchmarkiem wybranych parametrów finansowo-operacyjnych, modelami opłacalności do działań i inwestycji.

    Job title

    Associate/Senior Associate - Deal Advisory Strategy (Profil: strategia biznesowa, kreowanie wartości, analizy strategiczne)

    Job title description

    • Zaangażowanie w projekty z zakresu tworzenia strategii, transformacji biznesowych oraz optymalizacji operacyjnych i finansowych dla polskich i międzynarodowych grup kapitałowych oraz przedsiębiorstw z różnych branż, w tym:
    • udział lub/i samodzielne prowadzenie projektów (pod nadzorem menedżera) z zakresu tworzenia strategii, transformacji biznesowych i optymalizacji operacyjnych i finansowych
    • ustrukturyzowane rozwiązywanie problemów biznesowych poprzez budowę hipotez, ich weryfikację za pomocą metod ilościowych i jakościowych, a następnie tworzenie inicjatyw strategicznych, operacyjnych oraz prognoz finansowych
    • tworzenie dokumentów strategicznych takich jak raporty, prezentacje, a także symulacje i modele finansowe
    • koordynowanie pracy młodszych członków zespołu projektowego
    • efektywna i samodzielna komunikacja z klientem oraz innymi interesariuszami prowadzonych projektów, w tym doświadczonymi leaderami biznesowymi na poziomie zarządów spółek, a także budowa relacji biznesowych
    • udział w procesach business development m.in. przygotowywaniu ofert usług doradczych dla potencjalnych klientów, procesie sprzedaży, rozwijaniu ofert i opracowywaniu nowych metodyk pracy i realizacji projektów

    Requirements

    • wykształcenie wyższe (BA, MA, PhD) - preferowane w dziedzinie ekonomii, finansów lub zarządzania
    • kilkuletnie doświadczenie zawodowe w wiodącej firmie doradczej, instytucji finansowej świadczącej podobne usługi, funduszach private equity lub ich spółkach portfelowych (obszar value creation), działach strategii i zarządzania projektami przedsiębiorstw
    • wysoko rozwinięte zdolności analityczne, umiejętności pracy z danymi, połączone z ustrukturyzowanym podejściem do rozwiązywania problemów w celu formułowania jasnych wniosków i rekomendacji
    • samodzielność w działaniu i dbałość o wysoką jakość świadczonych usług
    • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne, otwartość na nowe wyzwania oraz realizację celów
    • umiejętność odnalezienia się w dynamicznym środowisku, szybko zmieniających się okolicznościach
    • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
    • płynna komunikacja w języku angielskim (min. na poziomie C1)
    • mile widziane doświadczenie w tworzeniu modeli finansowych oraz widziane z obszaru rachunkowości i ekonomii

    We offer

    • konkurencyjne wynagrodzenie i premie uzależnione od wyników
    • możliwość rozwiązywania strategicznych problemów przedsiębiorstw w Polsce i na świecie
    • ekspozycję na kadrę zarządzającą naszych klientów w tym zarząd
    • szerokie możliwości networkingu wśród klientów, a także wewnątrz KPMG
    • szybką i intensywną ścieżkę kariery – zdobywaj nowe umiejętności i ucz się od najlepszych specjalistów z branży
    • finansowanie kwalifikacji zawodowych – wesprzemy Cię w zdobywaniu kwalifikacji m.in. CIMA, ACCA, CFA
    • stały rozwój – skorzystaj z dofinansowania studiów podyplomowych, kursów językowych, przygotowawczych i egzaminów
    • udział w wydarzeniach branżowych – wesprzemy finansowo doskonalenie Twoich umiejętności
    • szeroki pakiet szkoleń – korzystaj z platform Degreed i LinkedIn Learning, szkoleń technicznych oraz certyfikowanych szkoleń Microsoft
    • wsparcie Buddy’ego – Twój opiekun będzie dla Ciebie przewodnikiem po KPMG
    • program poleceń – zyskaj dodatkowy bonus finansowy za skuteczną rekomendację znajomego do pracy
    • program mentoringowy – świadomie planuj swoją ścieżkę kariery
    • pakiet kafeteryjny – wybieraj benefity, które Cię interesują m.in. kartę MultiSport, bilety do kina, teatru, vouchery i zniżki
    • prywatną opiekę medyczną, dodatkowe ubezpieczenie i program wellbeing – dbaj o siebie i swoją rodzinę
    • dni wolne na wolontariat – skorzystaj z 2 dodatkowych dni wolnych i grantu na działania charytatywne