Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Asystent / Asystentka - zespół Zarządzania Wiedzą i Analiz (Knowledge & Insights)
new
BI & Data
KPMG

KPMG
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
KPMG
KPMG

Jesteśmy jedną z największych firm audytorsko-doradczych na świecie. W Polsce działamy od 1990 roku. W 7 biurach pracuje nas blisko 2100 osób - wspólnie tworzymy #generationKPMG.

Zobacz profil pracodawcy
Wymagane umiejętności
excel
PPT
Angielski
umiejętności analityczne
Opis stanowiska

Dział Clients & Markets wspiera realizację strategii rozwoju KPMG w Polsce. Odpowiada za inicjowanie działań sprzedażowych, marketingowych oraz za efektywną komunikację zarówno wewnętrzną, jak i zewnętrzną.

Zespół Knowledge & Insights funkcjonuje w ramach działu Clients & Markets i specjalizuje się w przygotowywaniu analiz biznesowych, zarządzaniu wiedzą, bazami danych oraz tworzeniu raportów merytorycznych i zewnętrznych publikacji thought leadership.

  • zaangażowanie w przygotowywanie analiz, raportów i prezentacji biznesowych w oparciu o bazy danych na potrzeby zewnętrzne i wewnętrzne firmy
  • wsparcie przy opracowaniu tekstów publikacji (raporty, artykuły)
  • wsparcie w działaniach business development KPMG poprzez współpracę przy przygotowaniu specjalistycznych raportów i analiz branżowych

Wymagania

  • status studenta/studentki ostatnich lat lub absolwenta/absolwentki kierunków: ekonomia, dziennikarstwo, finanse zarządzanie, ekonometria i pokrewne
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego i polskiego
  • wysokie umiejętności analityczne
  • umiejętność sprawnego wyszukiwania informacji, znajomość biznesowych baz danych będzie dodatkowym atutem
  • bardzo dobra znajomość arkusza kalkulacyjnego Excel i PPT
  • zdolność sporządzania analiz i tekstów zarówno w języku polskim, jak i angielskim, tzw. „lekkie pióro”
  • skrupulatność i umiejętność organizacji pracy w warunkach ograniczonego czasu
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • doświadczenie w pracy jako researcher/analityk i/lub doświadczenie zdobyte w firmie lub instytucji prowadzącej badania rynkowe będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • hybrydowy model pracy
  • szeroki pakiet szkoleń – korzystaj z platform Degreed i LinkedIn Learning, szkoleń technicznych oraz certyfikowanych szkoleń Microsoft
  • dofinansowanie kursów językowych
  • wsparcie Buddy’ego – Twój opiekun będzie dla Ciebie przewodnikiem po KPMG
  • program poleceń – zyskaj dodatkowy bonus finansowy za skuteczną rekomendację znajomego do pracy
  • program mentoringowy – świadomie planuj swoją ścieżkę kariery
  • atrakcyjny pakiet socjalny, w tym kartę Multisport, dodatkowe ubezpieczenie na życie, prywatną opiekę medyczną, bony okolicznościowe
  • przyjazną atmosferę pracy, w tym m.in. wyjazdy integracyjne i spotkania zespołowe
  • możliwość zaangażowania się w różnorodne formy wolontariatu pracowniczego oraz program grantowy wspierający zgłaszane przez pracowników inicjatywy