• Wszystkie ofertyKatowiceFinanseAnalizaPraktyki - Ulgi i Dotacje
    Praktyki - Ulgi i Dotacje
    new
    Finanse
    KPMG

    KPMG

    Katowice
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    US
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa
    KPMG

    KPMG

    Jesteśmy jedną z największych firm audytorsko-doradczych na świecie. W Polsce działamy od 1990 roku. W 7 biurach pracuje nas blisko 2100 osób - wspólnie tworzymy #generationKPMG.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    język angielski

    analiza

    Opis stanowiska

    Opis firmy

    Dołącz do naszego grona doświadczonych ekspertów w zespole Tax Katowice. Zajmujemy się wdrażaniem efektywnych strategii podatkowych oraz oceną skutków decyzji gospodarczych klientów. Rozwijaj się m.in. w zakresie doradztwa podatkowego VAT, podatku dochodowego od osób prawnych, podatku dochodowego od osób fizycznych, fuzji i przejęć, podatków międzynarodowych, cen transferowych, postępowań podatkowych i sądowych, ulg i dotacji.

    Stanowisko

    • wsparcie zespołu w bieżących pracach projektowych
    • udział w przygotowywaniu zestawień, raportów i analiz

    Wymagania

    • wykształcenie wyższe lub status studenta IV lub V roku (preferowane kierunki techniczne, finansowe, ekonomiczne lub prawnicze)
    • zainteresowanie tematyką dot. prac badawczo-rozwojowych, innowacji
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • umiejętność analitycznego myślenia
    • preferowana dostępność: 40h tygodniowo

    Oferujemy

    • płatne praktyki
    • wsparcie Buddy’ego – Twój opiekun będzie dla Ciebie przewodnikiem po KPMG
    • szeroki pakiet szkoleń – korzystaj z platform Degreed i LinkedIn Learning oraz certyfikowanych szkoleń Microsoft
    • kartę MultiSport – rozwijaj swoje pasje i aktywnie spędzaj czas
    • program rekomendacji – zyskaj dodatkowy bonus finansowy za skuteczną rekomendację znajomego do pracy
    • służbowy iPhone i laptop
    • platformę Mindgram – zadbaj o swój wellbeing i rozwój osobisty
    • dużo praktycznej wiedzy – będziesz mieć wiele okazji, aby poznać funkcjonowanie biznesu w praktyce
    • zaświadczenie potwierdzające Twój udział w praktykach