Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

SAP Success Factors Consultant
Finanse
KPMG

KPMG
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
KPMG
KPMG

Jesteśmy jedną z największych firm audytorsko-doradczych na świecie. W Polsce działamy od 1990 roku. W 7 biurach pracuje nas blisko 2100 osób - wspólnie tworzymy #generationKPMG.

Zobacz profil pracodawcy
Wymagane umiejętności
SAP Success Factors
SAP HR
Angielski
Opis stanowiska

Zespół IT Consulting SAP zajmuje się doradztwem strategicznym i operacyjnym dla funkcji IT. Konsultanci działu wspierają Klientów począwszy od przygotowania wdrożeń nowych systemów informatycznych, poprzez rozwiązywanie problemów związanych z transformacją cyfrową przedsiębiorstw, aż do budowy systemów informatycznych dla firm w Polsce i za granicą. Poszukiwana osoba wesprze dział przy realizacji projektów na potrzeby klientów KPMG związanych z analizą wymagań, wyborem rozwiązań oraz realizacją wdrożeń systemów SAP HR.

Job title description:

  • analiza potrzeb biznesowych klienta oraz tworzenie koncepcji i specyfikacji biznesowo-technicznych dla proponowanych rozwiązań systemu SAP HR
  • budowanie strategii rozwoju klientów
  • implementacja systemu SAP S/4HANA for HR, SAP Success Factors zarówno dla klientów KPMG w Polsce jak i za granicą
  • wsparcie w procesach sprzedażowych
  • utrzymywanie pozytywnych relacji biznesowych z klientami
  • współpraca z innymi zespołami w zakresie realizowanych projektów

Requirements:

  • znajomość obszaru SAP HR, przejście przez minimum 1 cykl wdrożeniowy SAP Success Factors lub 3 lata doświadczenia w utrzymaniu systemu SAP Success Factors
  • dogłębna znajomość co najmniej jednego modułu i konfiguracji SAP Success Factors
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • umiejętności analitycznego myślenia i nastawienie na rozwiązywanie problemów
  • umiejętność modelowania procesów
  • umiejętności komunikatywne i pracy w zespole
  • prowadzenie warsztatów wewnętrznych i z Klientem

We offer:

  • pracę hybrydową – Ty wybierasz z jakiego miejsca!
  • stały rozwój – skorzystaj z dofinansowania studiów podyplomowych, kursów językowych, przygotowawczych i egzaminów,
  • szeroki pakiet szkoleń – korzystaj z platform Degreed i LinkedIn Learning, szkoleń technicznych oraz certyfikowanych szkoleń Microsoft,
  • wsparcie Buddy’ego – Twój opiekun będzie dla Ciebie przewodnikiem po KPMG,
  • program poleceń – zyskaj dodatkowy bonus finansowy za skuteczną rekomendację znajomego do pracy,
  • program mentoringowy – świadomie planuj swoją ścieżkę kariery,
  • pakiet kafeteryjny – wybieraj benefity, które Cię interesują m.in. kartę MultiSport, bilety do kina, teatru, vouchery i zniżki,
  • prywatną opiekę medyczną, dodatkowe ubezpieczenie i program wellbeing – dbaj o siebie i swoją rodzinę,
  • udział w wydarzeniach branżowych – wesprzemy finansowo doskonalenie Twoich umiejętności,
  • wyjazdy i spotkania integracyjne – zorganizujemy i dofinansujemy budowanie relacji zespołowych,
  • dni wolne na wolontariat – skorzystaj z 2 dodatkowych dni wolnych i grantu na działania charytatywne,
  • prezenty świąteczne lub bonusy – pamiętamy o miłych gestach.