• Wszystkie ofertyGdańskFinansePodatkiSenior Tax Compliance Specialist
    Senior Tax Compliance Specialist
    Finanse
    KR GROUP LTD.

    Gdańsk
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    B2B, UoP
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    Podatki CIT
    WHT
    organizacja pracy
    Komunikatywość
    finanse
    rachunkowść
    Angielski

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się grupą księgowo-podatkową o między-narodowym zasięgu. Nasze biura, poza Polską, są też w Czechach, Rumunii i na Węgrzech.

    KR Group to ponad 200 osób – księgowych, doradców podatkowych, a także specjalistów w zakresie kadr i płac.

    Wśród ponad 300 naszych klientów dominują renomowane międzynarodowe firmy z różnych sektorów i branż. Zapewniamy im przemyślane rozwiązania księgowe, podatkowe, kadrowo-płacowe.

    Twój zakres obowiązków

    • bieżące wsparcie merytoryczne działów księgowych, w szczególności w zakresie podatku CIT i podatku u źródła (WHT),
    • weryfikacja rozliczeń CIT i podatku u źródła (WHT) Klientów działów księgowych,
    • śledzenie zmian przepisów podatkowych i informowanie o nich Klientów i Współpracowników,
    • tworzenie procedur standaryzujących procesy składania deklaracji CIT i należytej staranności w podatku u źródła (WHT).

    Nasze wymagania

    • bardzo dobra znajomość przepisów podatkowych zwłaszcza CIT i podatku u źródła (WHT) poparta min. 3- letnim doświadczeniem pracy na stanowiskach konsultantów lub specjalistów podatkowych,
    • umiejętność czytania i interpretowania zapisów księgowych,
    • dobra organizacja pracy, komunikatywność, samodzielność i odpowiedzialność,
    • preferowane wykształcenie wyższe z zakresu finansów lub rachunkowości,
    • dobra znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1.

    Mile widziane

    • doświadczenie w audytach podatku CIT.

    To oferujemy

    • elastyczne godziny pracy,
    • pracę w zgranym zespole, który chętnie dzieli się wiedzą i doświadczeniem,
    • merytoryczne wsparcie zespołów eksperckich (Compliance, Tax i inne),
    • szkolenia i kursy zawodowe,
    • kafeteria benefitowa, w tym dofinansowanie do karty Multisport.

    Benefity

    • Dofinansowanie zajęć sportowych
    • Możliwość pracy zdalnej (biuro: Warszawa, Skaryszewska 7)
    • Prywatna opieka medyczna
    • Dofinansowanie szkoleń i kursów
    • Elastyczny czas pracy
    • Spotkania integracyjne
    • Firmowa drużyna sportowa
    • Brak dress code’u
    • Dofinansowanie biletów do kina, teatru
    • Program rekomendacji pracowników