• Wszystkie ofertyJedlińskSprzedażZarządzanie sprzedażąMenadżer Działu Exportu
    Menadżer Działu Exportu
    new
    Sprzedaż
    Kratki.pl

    Kratki.pl

    Jedlińsk
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    sprzedaż

    project management

    zarządzanie zespołem

    dobra organizacja pracy

    negocjacje

    elastyczność

    język angielski

    Opis stanowiska

    MENADŻER DZIAŁU EXPORTU

    Twój zakres obowiązków

    • Realizacja celów sprzedażowych: Zapewnienie osiągnięcia wyznaczonych celów sprzedażowych przez cały zespół.
    • Coaching i rozwój pracowników: Pomagaj pracownikom w osiąganiu ich pełnego potencjału zawodowego i rozwijaniu umiejętności.
    • Skuteczne przeprowadzanie zmian: Identyfikuj potrzeby zespołu, wprowadzaj nowe standardy pracy i dostosowuj strategie sprzedaży do aktualnych wymagań rynku.
    • Podejmowanie trudnych decyzji: Oceniaj wydajność zespołu, podejmuj decyzje o zatrudnieniu nowych pracowników oraz ewentualnych zmianach w zespole, aby zapewnić najwyższą jakość i efektywność działania.
    • Wyznaczanie zadań: Precyzyjnie określaj cele i zadania dla zespołu oraz monitoruj ich realizację.
    • Rozwijanie strategii sprzedaży eksportowej: Twórz i wdrażaj strategie dla poszczególnych rynków w celu zwiększenia udziału w rynku i maksymalizacji zysków.
    • Budowanie relacji z klientami: Utrzymuj trwałe relacje z klientami międzynarodowymi oraz poszukuj nowych możliwości biznesowych.
    • Analiza wyników sprzedaży: Regularnie monitoruj i raportuj wyniki sprzedaży do wyższej kadry zarządzającej.
    • Monitorowanie trendów rynkowych: Śledź działania konkurencji oraz najnowsze trendy na rynku, aby zawsze być krok przed nimi.

    Nasze wymagania

    • Minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku menadżerskim w dziale eksportu lub sprzedaży.
    • Udokumentowane sukcesy w sprzedaży i rozwoju pracowników.
    • Udowodniona zdolność do skutecznego przeprowadzania zmian i podejmowania trudnych decyzji.
    • Doskonałe umiejętności organizacyjne i zdolność do wyznaczania konkretnych, mierzalnych celów.
    • Silne umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne.
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym; znajomość dodatkowego języka będzie dodatkowym atutem.
    • Gotowość do podróży służbowych.

    To oferujemy

    • Konkurencyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów.
    • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie.
    • Pracę w przyjaznym i profesjonalnym środowisku.

    Opis stanowiska:

    • Kratki.pl poszukuje dynamicznego i doświadczonego Menadżera Działu Eksportu. Idealny kandydat będzie odpowiedzialny za realizację celów sprzedażowych poprzez skuteczne zarządzanie zespołem, rozwijanie umiejętności pracowników oraz efektywne dostosowywanie strategii sprzedaży do zmieniających się warunków rynkowych. W naszej dynamicznie zmieniającej się branży kluczowa jest umiejętność wprowadzania zmian i nowych standardów pracy.

    Jeśli:

    • Lubisz budować i rozwijać zespół,

    • Tworzyć i realizować nowe strategie,

    • Motywuje Cię samodzielność i decyzyjność,

    • Nie lubisz rutyny i cieszą Cię nowe wyzwania,

    • Chcesz czuć, że masz autentyczny wpływ na swój zespół i rozwój całej firmy, to ta praca jest dla Ciebie!